Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van az ilyen emberekből!?

Elegem van az ilyen emberekből!?

Figyelt kérdés
Tele van a világ az olyan szerencsétlenekkel, akik 40 évesen 14-16 évesekre vágynak, ami szerintem olyan undorító, ahogy van! Már elegem van belőlük!

2017. szept. 21. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ők azt csinálnak, amit jónak látnak.

Te pedig undorodhatsz tőlük.

Egyetértés 100%.

2017. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Hidd el, én sem bírom az ilyen embereket, de ez a kérdés annyiszor volt már, hogy egy kicsit unalmas... Nem tudsz mit csinálni az ilyenekkel, hagyd figyelmen kívül őket és kész. Mást nem tudsz csinálni.
2017. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked tetszenek az öregek? Ugye ugye. Ha öreg leszel tetszeni fognak? Ugye ugye. Ezèrt. Ne foglalkozz ezzel ès kèsz. Problèma letudva.
2017. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
A 14-16 évesek is jó idős pasikra vágynak. Ő belőlük nincs eleged?
2017. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért egy 14 éves közt és egy 40 éves közt nagy különbség van.
2017. szept. 21. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez azért van mert az a 40 éves még nem felnőtt hanem egy gyerek miért gondolom eszt mert könyörgöm nem a külső számít.És miről beszélgetnek egy 14-16 évessel ja semmiről aki még 40 évesen ezen a szinten van aszt csak sajnálni tudom nem is ember csak egy állat aki az ösztöneinek él .
2017. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Én meg azt tudom sajnálni, aki ilyet ír, hogy "eszt" meg "aszt".


Kérdező, átérzem a problémát.

Szerintem is gáz.

Rám nem egyszer írtak 30-40 éves faszik, hogy nem baj, hogyha ismerkedni akarnak velem. Mondom nekem nyolc, hogy mit akarnak, akarni sok mindent lehet, én erre nem vagyok vevő, konkrétan leszarom az ilyen jellegű közeledéseket.

Idegesítő, de nem lehet mást tenni.

Mondjuk a tiltás gombocskával már igencsak jó barátok vagyunk emiatt.

2017. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Virraszt, de ha magyar vagy ne írd: aszt
2017. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég csak ezt az egy választ elolvasnod és rájössz, hogy az ilyen szerencsétlenek miért a naiv tinilányokra írnak rá: ”Én is szívesen lefeküdnék egy 14 évessel.Nem kihasználni akarom,járnék is vele,és szeretni is tudnám pedig 30+os vagyok. Sokak elvannak varázsolva,mert 1 fiatal is ugyan úgy kitud használni 1 fiatalt mint 1 idősebb és meg is teszik.”
2017. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ilyen gondjaid vannak. Nekem aztán totál mindegy mit csinálnak, ez a baj az emberekkel, mindig a másikkal foglalkoznak.
2017. szept. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!