Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vagy jelenleg? Mi az ami...

Hogy vagy jelenleg? Mi az ami bánt? Mi az ami felvidít?

Figyelt kérdés
Anonim kiírhatod magadból, ami érzel. Gyerünk. Őszintén!💚
2017. szept. 21. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtan, utálom a munkámat, de a kutyáim és egy szép őszi séta fel tud vidítani.
2017. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pihenj sokat. Viszont a másik felének örülök.:)
2017. szept. 21. 21:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

De cuki ez a kérdés :)


Tudom, nem erre gondoltál, de nagyon fáradtan, fejfájósan, álmosan :D


Ami bánt... Nem szeretem az új sulimat. Se az osztályt, se a tanárokat... Nem is én akartam ide jönni, anyám erőltette. Itt az eredménye.

Mostanában nagyon pocsék a kedvem is, állandóan fáradt vagyok, és már nem nagyon bírom.


Ami felvidít. Nos, inkább aki. A kisnyuszim. Imádom, mikor csak hozzá bújok, beszélek hozzá, ő pedig marad. Egészen addig, amíg van nálam kaja :D aztán megy dolgára :)

2017. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Baromi fáradt vagyok, és holnapig meg kell jegyeznem 100 japán kifejezést az írásjegyükkel együtt, mert tesztet írunk belőle. Én meg gyakorit olvasok ahelyett, hogy tanulnék, mert egy lusta görény vagyok.

De szerencsére holnap péntek.

Remélem, kapsz azért ennél durvább történeteket is :D

2017. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezt az időt, felkelni sincs kedvem tőle. ALig pár napja kényszerültem vissza tömegközlekedésre emiatt, és kiégtem. Hiányzik a menetszél, az a kis mozgás nap mint nap, na meg az érzés, hogy mindentől függetlenül közlekedhetek, amikor akarok. Napsütés, 20-25 fok, és ha mehetnék esernyő és nagykabát nélkül biciklivel melózni reggel, felvidítana. :)
2017. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szerelmes vagyok, ami bánt, hogy félek többet érzek, mint a másik, de nagyon boldog vagyok :)
2017. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a 40 fok. Ebben a takony időben élni sincs kedvem. Undorító.
2017. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Tényleg aranyos ez a kérdés :D

Jelenleg elégedettnek érzem magam, és némiképp izgatottnak is. Elégedett vagyok, mert nemrég fejeztem be a legújabb novellámat és szerintem kifejezetten jól sikerült, valamint izgatottan is érzem magam, mert holnap felutazok Békéscsabára és elég tartalmasnak fog ígérkezni a nap :) Vérplazmát adok, megpróbálok vásárolni egy-két halloweeni díszt itthonra, aztán késő délután pedig találkozok egy régi ismerőssel :) Szóval remélem jó lesz :D


Mi az ami bánt? Hát van néhány dolog, ami mostanában sokat gyötör. A barátaim sorra költöznek el a közelemből és/vagy ugornak fejest a családalapításba, úgyhogy manapság egyre magányosabbnak érzem magam. Őszintén félek attól, hogy egy napon tényleg egyedül fogok maradni :/ És gondolom nem árulok el nagy titkot azzal, hogy a szerelmi életem sincs a helyzet magaslatán, ergo egyedül vagyok, mint a kisujjam :/

Bánt továbbá, hogy a jövőmet más szempontból is kissé kilátástalannak érzem. Kitanultam már két szakmát, de egyikben sem tudok elhelyezkedni sehol, szóval most olyasmit kell dolgoznom, amit egyáltalán nem szeretek és nem is érdekel. Úgyhogy ez nem igazán lelkesít és emiatt kissé szürkén élem meg a mindennapokat :/ Remélem, hogy a (közel)jövőben legalább az egyikben munkát tudok vállalni valahol, elvégre mindkettőt nagyon szívesen csinálnám. Néha elgondolkodom azon, hogy érdemes lenne visszaülnöm az iskolapadba és tanulni még valamit, végül is még fiatal vagyok. De jelenleg nem igazán találok semmi olyan képzést, ami megfogna. Azért nem adom fel, hátha megjön az isteni szikra :D


Viszont ami felvidít, ha például találkozhatok a barátaimmal, és hosszú órákig tudok velük lógni :D Az nagyon fel tud általában tölteni :) Ha pedig egyedül vagyok és el kell foglalnom magam valamivel, akkor nincs is jobb, mint végigheveredni a fotelágyamon és elmerülni egy jó kis könyvben :D

A jelenlegi állapotomban most ez lenne a válaszom :)

Na, és te Kérdező?? :)

2017. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Félek az élettől jelenleg. Akarok élni és annyi tervem van de mikor eljutok oda hogy elértem akkor már mégsem akarom annyira és nem tetszik.

Diplomás ápolónak tanulok és nem tudom hogy képes leszek-e elbírni azzal a felelősséggel ami majd rámzuhan ha már kórházban dolgozom.

Ami most felvidít az ez a szomorkás idő :) Tudnék egy nagyot sétálni az esőben, érezni az eső illatát..

Meg a kiskutyám.


21/L

2017. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

1.) Kiegyensúlyozottan.

2.) Csalók kiforgattak engem és a tesvéremet minden pénzünkből és óriási adósságba kerültünk miattuk.

3.) Az, hogy helyrehozhatjuk és van remény a megoldásra.


Köszönöm a kérdést, jól esett válaszolni rá.

2017. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!