Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vagy jelenleg? Mi az ami...

Hogy vagy jelenleg? Mi az ami bánt? Mi az ami felvidít?

Figyelt kérdés
Anonim kiírhatod magadból, ami érzel. Gyerünk. Őszintén!💚
2017. szept. 21. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem érzek sokat, nem vagyok sem boldog sem szomorú. Egy hete szakítottunk a barátnőmmel 4 éves kapcsolat ért itt véget és próbálom szokni a gondolatot :).

Jövőhéttől egyetem, szóval reménykedem, hogy jó embereket ismerhetek majd meg.

Felvidítani jelenleg semmi, de ez nem azt jelenti, hogy most bedepisedtem :D, csak most semlegesek az érzéseim és így megvagyok egyenlőre, jövőhéttől remélhetőleg változik majd.


Köszönöm a kérdést, és sok jót kívánok neked az életben!

2017. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szarul. Vagyis inkább azt mondanám, hogy üresnek érzem magam. Mégis hatalmas szeretethiányom van, de nem figyel rám senki, nem tudok senkivel sem beszélni, állandóan ignorálnak, csak akkor vagyok jó valakinek, ha már tényleg nincs más. Egyszerűen céltalan az életem, a drága önbizalomhiányom pedig csak ront a helyzeten; tudom, hogy egy szerencsétlen nyomorék vagyok, akit sose fog szeretni senki. Körülöttem mindenkinek van valakije, én pedig egyedül fogok meghalni, egyszerűen csodás érzés, komolyan. :'D Legszívesebben eltűnnék egy kis időre, hogy összeszedjem magam.

Bocs a depiért, tudom, másnak nagyobb gondjai vannak...

2017. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12-es , szerintem nincs miért bocsánatot kérj, hisz erről szólt a kérdés, hogy az ember elmondja a bánatát. Sajnálom, hogy így érzed magad :( sokszor érzem én is ugyanezt, de abban reménykedek, hogy idővel találkozom valakivel, aki ezen változtat majd. Sok sikert az életben!


11-es voltam.

2017. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

most elég nyugisan

általában jó kedvem van, most is

szeretek másoknak segíteni, ez vidít fel a legtöbbször, így mostanság is, főleg mert találtam olyat akinek talán sokat tudok segíteni, még ha ez az egész benne van, neki kell tennie érte :)


24F

2017. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem a legjobban,de igykeszem.Nehezen tudok munkát találni,plusz köt egy hétvégi főiskola ami miatt nem is tudok bármit elvállalni.Szeretnék változttani az életemne és függetlenedni és emaitt csüggedt vagyok,hogy nem jön össze.Ami felvidit séta a természetben,városban vagy egy jó süti és kávé :-)
2017. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm, jól vagyok. És te?


És mindig bántó, ha egy szükségletem nem elégül ki, mint ahogy mindig felvidít egy kielégülő szükségletem. Ez így van rendjén... Aki ezt el tudja fogadni, és kezelni, az boldog ember :)

2017. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jelenleg jól érzem magam, megtalálatam tegnap a Blue Öyster Cult bandát, kb. 7-8 éve kerestem egy zenét tőlük (Veteran Of Psychic Wars) és most az üvöltetem, anno fater mindig ilyeneket nyomatott, csak már nem emlékezett arra amit kerestem 😊😊🤗 Jelenleg nem bánt semmi, egyenlőre 😁
2017. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem mondanám magam boldognak. Igazából olyan semleges a kedvem mostanában.


Benne vagyok egy olyan kapcsolatban, ahol tudom, hogy a másik fél kezdettől fogva hazudik nekem, mégsem bírom otthagyni, mert arra várok, hogy ő maga vallja be, és, hogy adjon magyarázatot arra, hogy miért csinálta ezt. Tudom, totális idióta vagyok.


Jelenleg munkát keresek, de ez sem megy könnyen. Nagyon kevés a munkalehetőség, ami meg van, oda nem vesznek fel, mert nem vagyok férfi/nincs jogsim, stb.


Nagyon sok dolog bánt. Őszintén félek a jövőtől. Jelenleg teljesen kilátástalannak tartom a helyzetem.


Hogy mi vidít fel? Talán a zenehallgatás. De néha még az sem.


22/N

2017. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1, Várakozással teli, mert ki fogok 1-2 új dolgot a közeli időszakban.

2, Az, hogy rájöttem, hogy el×tam 5 évet az életemből.

3, Ami felvidít:

https://www.youtube.com/watch?v=004kDq85n48

https://www.youtube.com/watch?v=-4UMWgjEi4c

https://www.youtube.com/watch?v=RT_lpLoxqmQ

2017. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!