Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes bolti eladók miért...

Egyes bolti eladók miért ilyen kevéssé segítőkészek?

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk őszre cipőt venni a kislányomnak,találtunk is egyet ami nagyon tetszett neki, de sajnos nem volt kirakva belőle a méretében. Odamentem ezért az eladó lányhoz, hogy ne haragudj, esetleg megnéznéd nekem, hogy van-e ebből a raktáron egy a méretben, mert sajnos kirakva nem láttam.erre annyit mondott hogy: ha nincs kirakva akkor nincs.megköszöntem és mondtam a lányomnak a rossz hírt. 10 percre rá látom a jelenetet, hogy ugyan az az eladó egy láthatóan jól szituált nőnek rohangál ki-be a raktárba cipőkért...
2017. szept. 24. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát lehet hogy abból a cipőből pont nem volt már. Mindig utána kell pótolni, ha elfogy a méret, de ha már raktáron sincs, nem tudja kirakni. Hol voltatok? Deichmannból tudsz rendelni online is, ingyen kihozzák és ha nem jó, az üzletbe vissza viheted.
2017. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Elsőnek igaza van, ha nincs, nem tudja kirakni. Az meg nem az eladó hibája, hogy a hozzád hasonló szőrszálhasogató vevőkkel kell találkoznia mindennap, és ezért nincs kedve néha élni sem.
2017. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
honnan tudja, hogy az ott lévő 10000 cipőből pont abból nincs? csak annyit szerettem volna, hogy megnézze a raktárban, hátha
2017. szept. 24. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

És mi van ha épp a te felséges érkezésed előtt rakta ki abból a cipőből az utolsót??! Akkor se tudhatja??

Én is dolgoztam ruhaüzletben, és elég jó ahhoz a memóriám, hogy emlékezzek bizonyos árukra, sőt kellett is, az árukra, a pontos helyükre, mindenre!

De abból ahogy letámadtál a véleményem miatt az is lehet, hogy bunkó hangnemben vetetted oda a kérdésed, ebben az esetben én is leszartam volna milyen cipőt akarsz...

Összegezve mondjuk lehetne gondolkodni, mielőtt kikiáltasz valakit "kevéssé segítőkésznek"...

2017. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Azért az eladónak se könnyű, sok idióta paraszt emberrel találkoznak, ismerősöm szokott mesélni, néha csak fogom a fejem és azon gondolkozom hogy hogyan lehetnek ilyen emberek.

Emellett meg könnyen meglehet jegyezni bizonyos ruhákat/cipőket, főleg ha nem rég kellett kipakolnia, másrészt meg egész nap ott van, láttja is, nyílván raktárba is bejár, szintén láttja, szóval nem kell egyből neki esni.

2017. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is volt ilyen. A tavalyi modellekből maradt max 4-5 pár, az mind ki van rakva. Amikor odajönnek, akkor már kapásból tudjuk mondani, hogy tavalyi modell, ami nincs kirakva olyan nincs, sajnos már rendelni se tudunk. Ugyanígy van néhány kelendőbb cipőnél, ránézésre tudjuk.
2017. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Sok eladó tényleg bunkó, de ebben az esetben te hisztized ezt túl. Egy ilyen helyen kb. kötelességük tudni a raktár tartalmát, mert ez a szabály. Megtörténhetett, hogy bizony nem volt már más méret. Gondolom, a másik nőnél meg volt méret kirakva is, de ő szeretett volna olyat nézni, ami nem új (mert egy kirakott cipő egy nap alatt is elég sokat amortizálódhat).
2017. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!