Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszakaró ember ellen mit...

Rosszakaró ember ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van olyan szemèly az életemben, akinek a múltban sokat segítettem. Ahogy tudta kihasználta a segìtőkészségemet. Mikor már elegem lett, aztán hátat fordìtottam neki,az lett az eredménye, hogy meggyűlölt. Mostanság ahogy tud besároz mások előtt. Az ilyen embert hogyan kell kezelni? Mit kell csinálni ahhoz, hogy vegye észre magát?
2017. szept. 24. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen ne foglalkozz vele. Meg azokkal se, akik jobban hisznek neki, mint neked.
2017. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mintha az en egyik esetemet irtad volna le...:) tudom, hogy most nagyon faj neked, de az ilyrn embereket jobb elkerulni, figyelmen kivul hagyni. Kulturaltan megmondhatod a velemenyed, de vitaba keveredni felesleges.
2017. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem értem mi a fészkes-fenéért érdekel, hogy ilyen ember mit érez irántad, gyűlöl-e. Másrészt más embereknek, ha van annyi eszük, nem fognak elhinni a besározást, és nem veszik komolyan a rosszakarót.

Nem a te érdeked, hogy megtérítsd őt, amikor már mindenki elfordult tőle, nagyeséllyel észre veszi magát.

2017. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*nem fogják, autocorrect volt
2017. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha írásban teszi a pofibukon például ( kinyomtatod ), akkor bátran jelentsd fel becsületsértésért-rágalmazásért.Biztosan örül egy idézésnek és egy kis "jutalomnak":D

Másként is megteheted, de berángatni ezért más embereket tanúként...hmmm.


Könyököld le "véletlen"...ooops:)))

2017. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 24. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!