Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig semmi bajom nem volt...

Eddig semmi bajom nem volt magammal, de ez megváltozott amikor bele néztem egy jól megvilágított tükörbe . (ja . Szerintem is röhejes ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb olyan 164 cm vagyok kicsi kezekkel és közepes lábbal . A hajam sötét barna és teli van korpával . Ami ellen nem találtam még hasznos csodaszert. Az arcom szépecske lenne ha nem borítaná kis millió miteszer ... Na és a közérzetről még nem is beszéltem
2017. szept. 25. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak elonytelenul bevilagitott tukrok. Ezt jobb , ha tudod.

A korpara pedig, patikabol vegyel sampont. Nekem zsiros korpam van es Eucerin sampont vettem, direkt erre. Azota nem latszik egy korpa sem a fejemen!

Nem irod, hogy hany eves vagy , de fiatalok 70% pattanasos, miteszeres. Ha ez nyugtat , en 25 eves vagyok es még mindig van miteszerem... sot menstruacio elott pattanasaim is... ettol mèg lehet valaki szep. Sot ezen egy jo kozmetikus még javitani is tud!

164 cm vagy. En meg sem ütöm a 160-at...! ;)

Az emberek teljesen mashogy latjak sajat magukat, mint màsok őket.

Nem hiszem, hogy egy agyon vilagitott tukortol meg kéne valtoznia az önképednek!:)

2017. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a head&shoulders segített, előtte ilyen avonos sz*rokkal próbálkoztam de nem voltak jók.
2017. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:

Nézz bele egy természetes fényben lévő tükörbe is. Rengeteget tud ám csalni egy tükör.

A hajadra léteznek speckó samponok, a bőrödre pedig kozmetikus, bőrradír, rendszeres tisztítás. A 164 centi meg tök átlagos.

2017. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz tükörbe. Ha nem tudom, nem fáj.
2017. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hanyagold az ilyen tükröket.
2017. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!