Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért iszik rendszeresen a...

Miért iszik rendszeresen a legtöbb fiatal nő 19-30 év között? Miért ez az egyetlen módja a kikapcsolódásnak, szórakozásnak?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nem lehet kikapcsolódni, meg, hogy nem lehet jól érezni magát az embernek, de komolyan csak így lehet, hogy rendszeresen leinni magukat a sárga földig? Annyiféleképpen lehet még szórakozni...Miért vannak manapság kevesebben azok a lányok, akik inkább a minőségi időtöltést részesítik

előnyben? Nem arról van szó, hogy otthon kell ülni, el lehet menni annyi jó helyre, és sokkal többet ad egy kellemes napot eltölteni valahol, valakivel akivel jól érzed magad egy zsúfolt, részeg éjszakánál egy szórakozóhelyen...Miért mindjárt az ivásban gondolkodik manapság az emberek nagy része?


2017. szept. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Hát azért egy piálós éjszakát aligha lehet összehasonlítani egy kirándulással, vagy ilyen nappali programokkal. Nem azt mondom, hogy az egyik jobb mint a másik, hanem azt, hogy két külön "műfaj" a dolog.

Ezért válogatja meg a barátait az ember, hogy hasonló legyen az érdeklődési körük, ha te nem szeretsz egész éjjel bulizni részegen, akkor más kaliberű haverokkal kell lógnod.

2017. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb kezdik , a laza látványos koktélok ízesített futtatott piák besegítenek . A kanok meg folyton piálnak töményet meg rekesznyi sört isznak . Aztán lesnek mikor évek múlva a szénsav felfújta a belüket . Felszabadít görcsöt old stb , ezért . Aztán jön a megszokás meg a függés .
2017. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: itt most nem kirándulásra céloztam vagy programokra, vagy napszakra...Egyszerűen arra, hogy miért jó a folytonos piálás? Nem lehet simán élni és élvezni az életet? Szerintem aki mindig a részegségre hajt az nagyon menekül valami elől, meg elhiteti mindenki, hogy ezt jelenti élni...pedig nagyon nem. És nem tudsz válogatni, mert nagyon kevés ember gondolja ezt máshogy...Nagy százaléknál bevett szokás a rendszeres lerészegedés. És, ami a legszomorúbb a fiatalabb korosztálynál meg ez már olyan, mint a levegővétel...Már a 12-13 évesek mind piálnak, keményebben, mint a mi korosztályunk anno vagy akár most...
2017. szept. 25. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltál már ilyen esti buliban,ittasan?

Ne értesz egyet a társaságoddal?

Vagy teljesen elhatárolódsz az alkoholtól?

Esetleg volt vele kellemetlen élményed?Mi motivála a kérdést?Ne értem... teljesen kívülállóként írsz.

2017. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért iszik minden egyes nő a világon 12 éves korától kezdve, hogy a hozzád hasonló rendes férfiak még véletlenül se találjanak olyan párt, aki felér hozzájuk szellemileg, erkölcsileg és spirituálisan :((((((((((
2017. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Feszültségoldás, illetve sokak számára buli, menő, megszokás.

A családomban van/volt alkoholista. Én tudatosan kerülöm az alkoholt, de nem is hiányzik, nem ettől fogom jól érezni magam. (1 évben, kb 2-3 alkalommal szoktam inni, de akkor se mértéktelenül.)

2017. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy a legtöbb fiatal nő rendszeresen iszik, az meg pláne nem, hogy a sárga földig. Én mondjuk iszom rendszeresen, de az havi max. 1 alkalmat takar, és életemben összesen 2x voltam részeg és 1x spicces, 28 évesen. Többször járok színházba, moziba, kirándulni. És vagyunk így jó sokan is ezzel.
2017. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!