Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Az anyám kisgyerek korom óta folyton kiabál velem. Rengeteg félelem van bennem emiatt. Régebben mindig attol feltem hogy nehogy bejojjon es ordibaljon velem. Ez a félelem a hétkoznapokban is megjelenik. Sok helyzetben szorongok, felek de foleg akkor amikor mas emberekkel kell kapcsolatba lepni. De teljesen hetkoznapi szituaciokban is. Altalaban stressz es feszultseg van bennem. Ezek miatt sokszor ugymond furan viselkedtem es ezert sokan kinevettek ami csak ratesz egy lapattal a negativ erzesekre. Sokszor ugy erzem muszaly elmenekulnom a negativ helyzetekbol. Ezert okoz nagy problemat az iskolaba jaras. Ezek miatt baratokat is nagyon nehezen szereztem. Sokszor a siras tor ram csak ugy magatol. Azt latom hogy mindenki boldog es nevetgel marmint a tobbi egyetemista. Ezaltal ugy erzem hogy valami baj van velem. A szomorusagom okat nem nagyon ertik meg a csaladban sot inkabb mergesek hogy miert vagyok ilyen es hogy miert nem vagyok beszedes. Anyam gyakran mondja nekem hogy nem vagyok normalis eshogy ilyen idosen mar ezt meg azt kene csinalni. De hogyan hogyha nem megy?

2017. szept. 25. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is, a megoldást nem tudnám megmondani, de ha akarsz beszélni, akkor nyugodtan.

A tanácsokkal az a baj, hogy baromi jól tudom osztani az észt, csak a saját bölcsességeimet nem fogadom meg, na meg a legtöbb ember sem fogadja meg. De hát ilyenek vagyunk.

2017. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el a szüleidnek hogy ő miattuk van ez.

A másik amit érdemes észben tartani hogy a stressz semmire sem megoldás. A tanácsom annyi hogy ülj le valami csendes helyre és agyalj egy kicsit, és tedd ezt úgy hogy a békédet is megtaláld. (Vagyis a nyugalmat keresd meg magadban.

A hangulatod sok mindent befolyásol, így ha a béke van benned akkor azt a környezeted is érzi.

2017. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!