Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire idegesítő?

Figyelt kérdés

Ha történik vele valami rossz, örjöng. Mindig mást hibáztat, ezt vagy azt kellett volna tennie, elemezgeti magában, merev igazságokat állít elő. Megpróbálja lealacsonyítani, megalazáni a másikat, leginkább verbálisan, majd mindenkinek terjesztel mindenfélét. Sokszor vannak dührohamai, agrrsszív és szereti provokálni az embereket. Folyton panaszkodik, csak a múlt sérelmeit képes hangoztazni, hogy neki milyen rossz volt és őt mennyien bántották. (miközben ő is földbe tiport másokat) Képtelen highadtan, nyugodtan megbeszélni valamit, erőlteti az igazát és még csak meg sem hallgatja a másikat. Az élete a nullán van, semmit nem ért el és nem is próbál tenni, hogy jobb legyen. Ellenben mindenkit kritizál, holott neki még csak annyi eredménye sincs. Gyűlölködve merev beidegződéssel, agresszívan él.

Önmagát nem veszi észre, mindig inkább másokkal foglalkozik saját maga helyett és úgy akar túllépni, hogy ócsárolja az embereket.


Mi a véleményetek az ilyen emberekről? Ha van a környezetetekben, hogy bírjátok elviselni?


2017. szept. 29. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Anyam palija ilyen volt. Egyik este tul sokat ivott, kezet emelt anyamra. Osszevertem, elvitettem a rendorokkel es tavoltartasi vegzessel kidobattam a sajat hazabol egy honapra. Amikor letelt elkotloztem es tobbet felejuk se nezek. Nem kell a hulladekkal foglalkozni.
2017. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:

Idegbeteg. Nyugtatókra lenne szüksége.

Ha te vagy, menj orvoshoz, ha a párod, akkor vidd el! Ha nem akar orvost, akkor én szakítanék. Jó eséllyel bármikor megver.

Ha a gyermeked ilyen, akkor kicsit elkéstél a neveléssel. NA jó, nem kicsit. Akkor is vidd orvoshoz, de minimum pszichológushoz.

Ha a főnököd, akkor mielőbb keress másik munkahelyet! Sok sikert!

2017. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Messziről elkerülöm az ilyen embereket. Lehúzzák az én hangulatomat és személyiségemet is. Utálom, ha valaki hátrafelé néz, a múltján siránkozik és nyalogatja a sebeit, ahelyett, hogy felállna, megrázná magát, levonná a tanulságokat és menne tovább. Szerintem ez rendkívül gyenge jellemre vall.
2017. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cigányok ilyenek...
2017. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hála nekem nincs ilyen, de nem is lenne, mert egy csepp figyelmet sem pocsékolnék rá. A panasz-katonára.
2017. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!