Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak! Számotokra...

Fiúk/Férfiak! Számotokra taszító ha egy lány/nő sokat eszik, jó az étvágya?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A jó étvágy soha nem taszító. De ha ettől elhízik, mint egy disznó, az már igen.
2017. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Én kifejezetten szeretem, ha egy nővel el lehet menni vacsorázni, és nem hagyja ott az ételt a harmadik falat után. De vannak itt is fokozatok. A múltkor egy társaságban ettem egy molettebb nővel, aki végigevett egy esküvőn mindent, de olyan szinten, hogy én már a vacsora felénél feladtam jó étvágyú férfi létemre. Körülbelül kétszer annyit evett, mint én, pedig hát mint mondtam, nem kellett kóros soványságtól tartania. Igazából erre sem mondanám, hogy taszító, mert nem érdekel, ha ő így érzi jól magát. Viszont ez számomra már semmiképp nem vonzó. Nem is a kövérség miatt elsősorban, hanem azért, mert jellembeli gyengeségre utal.
2017. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez inkább nálam nem mennyiségben okoz gondot hanem minőségben


a salátás csajok nem jönnek be, legyen olyan a csaj, hogy akár egy jó pörköltet lehessen vele enni, ha meg rendes adagot eszik az meg főleg vonzó :P

2017. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem SOKKAl lehangolóbb, ha megrendeli a salátát, beletúr kettőt és kész.


Elhízás ellen meg ott a sport ;)

2017. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem taszító, csak mikor már elhízott az illető. Mikor láthatóan nem zavarja a súlya, sőt semmit sem tesz a súlycsökkentés érdekében.
2017. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Az az undorító, ha csak csipeget mint valami kanári. Beletúr a kajába, egy-két falatot eszik, és abbahagyja, engem pedig magamra hagy az evésben. Ha hamburgerezünk, csak a saláta széléből rágcsál 1 mm-t. Semmit nem lehet vele közösen enni/inni, mert hogy az alakja meg stb. Az ilyet nem bírom elviselni (de komolyan nem). Ha valami, akkor ez taszít.


Nem várom el egy nőtől, hogy kisportolt legyen, és a kövérség is taszít (már a mollettség is), de egy normális alkathoz szerintem simán lehet jó kajákat normálisan is enni, ha mellé mozog is rendesen az illető.

2017. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
79%
Ha gyors az anyagcseréje egyáltalán nem:D
2017. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval.. Számomra probléma -e az ha egy lány az életben maradáshoz szükséges alapvető feltételt teljesíti?

Nem, nem gáz. Nem tudom melyik fiút zavarja ha egy lány éhes és csillapítja az étvágyát.

2017. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

" életben maradáshoz szükséges alapvető feltételt teljesíti"


Ehhez miért kell sokat enni?

2017. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

A dolog önmagában nem taszít, mert a szeretethiányt valamivel be kell tölteni, mértéktelen evéssel v. dohányzással v. mértéktelen ívással...és persze ez csak a jéghegy csúcsa.


A jó étvággyal semmi gond, sőt aki nézi, még annak is megjön az étvágya :)


Láttam már bulimiást, az nem evett, hanem zabált, teletömte a hasát, még hánytatnia sem kellett magát.

2017. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!