Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember meddig bírja ki...

Egy ember meddig bírja ki ölelés nélkül? Engem úgy igazán nem ölelt meg senki tiszta szívvel és érzem hogy hiányzik. Azt olvastam ez sokat rövidíthet az élet hosszon.26f

Figyelt kérdés
sajnos nincs sok barátom, javát az internetről szedtem össze és fizikailag taszítanak. asperger szindrómás vagyok. Vannak olyan fiúk akik nem taszítanak csak ők nem a barátaim. Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, sokszor tininek néznek még mai napig is. Mit tegyek? Meddig lehet ezt bírni? Tényleg lerövidűlhet az életem?
2017. szept. 29. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez komoly lelki terhet jelent, akkor lerövidülhet az életed... De van, akinek ez csak rossz vagy még az se, annyira súlyosan nem viseli meg. S tartok tőle, hogy bizonyos emberek még nehéz, stresszes, szomorú életben sem élnek rövidebben, mert ez valahogy nem megy át fizikai síkra.


Nekem volt nagyon sok ölelésmentes évem, nekem eléggé hiányzott, de nem hinném, hogy az életem hosszát befolyásolta volna, főleg, hogy ez a probléma alaposan elmúlt azóta.


Nem vagyunk egyformák, nem lehet konkrét választ adni a kérdésedre, mindenesetre részvétem :(

2017. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. a szüleim sem öleltek meg sosem szívből. apám soha nem ölelt meg mert az férfiatlan és anyám csak fenntartásokkal, sosem szeretetből, hanem mert büszke volt arra amit megcsináltam amit kitűzött, de azért hogy a szeretetét kifejezze hogy engem magamért szeret stb nem volt. nekem eléggé hiányzik ez, lelkilegh terhel. emlékszem a barátaimat máshogy kezelték a szüleik, és nagyon irigy voltam rájuk. most ugrott be ebben a pillanatban hogy egyszer egyik barátom anyukája megsimogatta a hátamat mikor kicsi voltam, és az sokkal többet ért mint bármelyik anyá,tól kapott, jókutya ölelés.... pedig idegen volt de szívből jött...
2017. szept. 29. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen sosem szerettem ha ölelgetnek és azóta sem, úgyhogy rám nincs hatással.
2017. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is aspergeres vagyok, bár nem igazán látszik rajtam. Ha pesti vagy, megölellek. Ha nem, akkor max beszélgetni tudunk. Írj, ha van kedved.


25f

2017. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Úgy látom, nem lehet privit írni neked, pedig én szívesen ölelgetnélek. ☺ 34\N
2017. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, lehet. Ha megnyugtat, én sem voltam semmikor sem ölelve, most a gyerekeimet annál inkább. ☺
2017. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
5-ös, egy ölelést én is szívesen elfogadnék tőled :D :)
2017. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat éve nélkülözöm, nagyon rosszul viselem, alig emlékszem, milyen érzés; de akárkit nem ölelgetek, mert alapvetően nem szeretem, ha hozzám érnek. Engem sem öleltek meg soha szívből a rokonaim, de ezt nem bánom, mert egyébként sem vagyunk jóban.
2017. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A te szeretet-nyelved az érintés, valakinek elég egy elismerő szó, kézfogás(érintés) kisér.


Még a szőranya is jobb a semminél, állatok, akinek a szülője elhunyt, szőranyát tettek, hogy ahhoz búj. A kicsi gyerekek is macival,babával alszanak. A kommunizmusában az volt a rend, nm szabad babusgatni a babát, hát ez jó is rossz is, van jó oldala is rosszoldala is. Nem dolgom eldönteni melyik a jobb, talán a következetesség, az sem, ha agyonszeretjük, de az sem ha sztoikus nyugalommal nézzük ha sír, mert az volt a trendi, hogy nemszabadottvolt ölbevenni. Az ilyen felnőtt inkább jószó függő lesz, mint ölelés függő.


Az én mostohám a mostani genetációról az a következő: táposcsirkék


Elképzelésem sincs, honnan vette a szót, pedig a nagyimnak volt csirkéi, és táppal etette őket. Talán arra érthette, hogy elhullanak, mint a tápos csirkék, mert a táp az olyan, mint a konzerves kaja, most jutott eszembe.

Egyébként ölelést sokszor adtam, elég spontánul, nemigen gondolkodtam, láttam tisztán a helyzetet, és a vita helyett egészen más lett...pedig láthatóan nm az a szeretet nyelve, hanem a elismerő szavak, mivel készített Bakot, ezen fűrészelni fát. S mondta, ő csunálta, tudnék e, ott volt a lehetőség, hogy elismerjem milyen ügyes munka volt :)

Bocs ennyi mindent írtam , de a logomániám már csak írásban szokott előtőrni.


Dr. Csernyus Menyus

2017. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!