Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én szoktam néha megölelni...

Csak én szoktam néha megölelni a fiú barátaimat? Fiú-lány barátságról van szó, semmi több.

Figyelt kérdés
Néhányan az osztályból mindig elkezdenek "húúúú"-zni, ha megölelem bármelyik barátomat/barátnőmet. Ez miért van így? Attól, hogy megölelek egy srácot elköszönéskor, nem akarok tőle semmi komolyat. Tudjátok, baráti ölelés. Sok srác ezt miért érti félre? A barátnőimet is megölelem, mi ebben az olyan nagy dolog? Azért ölelem meg őket, mert végülis sosem tudhatod, hogy akkor láttatok-e egymást utoljára. És értitek. Szóval félre ne értsétek, nem vagyok ribizli, csak elég közvetlen vagyok a barátaimmal ilyen szempontbol.15L

#barát #iskola #osztálytárs #ölelés #fiú-l1ny barátság #lehet hogy én vagyok a furcsa ember
2015. dec. 27. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én is megölelek sok embert és totál megértelek.

14/l

2015. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ehh, az osztalytarsaid csak gyerekesek/feltekenyek hogy oket nem oleled meg. :D

Nem nagy dolog ez, en is minden talalkozaskor es bucsuzaskor olelkezek bizonyos emberekkel, akikkel ez megszokott nekem:)

2015. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek mindig "húúú"-zak. Én két haveromra szoktam ráugrani (megölelni), elég ritkán találkozom velük...
2015. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nálunk is ez megy, még éretlenek nagyon. Én is szeretem megölelni a barátaimat, nincsen ebben semmi rossz. A lényeg, hogy az ne értse félre, akit megölelsz. :D
2015. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is így lesz,félreértik, majd megszokod vagy nem csinálod.
2015. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ne is törődj velük! Nekem is vannak fiú barátaim, igaz én nem ölelem meg őket, de akik barátok azok végül is meg szokták egymást ölelni (nem mindenki). Lehet, hogy közvetlen vagy, de ez nem jelent semmi komolyat :)

Aki "húúú"-zik, biztos irigy, vagy ők nincsenek felnőve, max azt hiszik magukról. Ne foglalkozz velük tényleg, ez gyerekes viselkedés. Ha nem figyelsz rájuk. egyszer csak abba hagyják, mert látni fogják, hogy te nem az a típus vagy, akit könnyen meg lehet bántani úgymond . :)

2015. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem van egy fiúbarátom, akivel szoktam ölelkezni.

Legjobb barátommal sosem :D

De ha félreértik, ő bajuk. (Ne tudd meg, egy időben azt vágták a fejemhez, hogy elveszem a fiút a barátnőjétől x'D )

2015. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!