Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy osztálytársam nagyon...

Egy osztálytársam nagyon mocskos szájú. Nagyom rondán beszél. Zavar. Jogosan kérem meg hogy ne beszéljen olyan csúnyán? Szinte hányingerem van tőle.

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan.
2017. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki úgy beszél ahogy akar.
2017. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki ugy beszél ahogy akar de előtted vegye ezt finomabbra.
2017. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran beszélsz vele és olyankor is így beszél, jogosan kéred meg, hogy legalább akkor fogja vissza magát. Ha viszont egymáshoz se szóltok kb, akkor semmi közöd ahhoz, hogy másokkal milyen stílusban kommunikál.

Nekem is van amúgy ilyen osztálytársam, aki ráadásul lány és szó szerint minden 2. szava az, hogy g3c1, b4szdm3g, f4szom, qrva, stb., még a tanárokkal is így beszél és engem is irritál, hogy még órán is azt kell hallgatnom, hogy ő pár padsorral hátrébb pofázik a haverjainak és közbe káromkodik, mint valami kocsis. De nem szólok neki, mert legalább nem velem beszél így szerencsére, nem értem, hogy jönnék én ahhoz, hogy két másik ember hogy beszél egymással.

2017. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!