Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így bele kéne vágnom? Vagy...

Így bele kéne vágnom? Vagy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy van 1 dolog, amiben jó vagyok. És néhány hozzá értőbb ember azt is mondta, hogy nem is kicsit vagyok jó. Ennek örülök, de a baj az, hogy ha csinálom, akkor unom.. (Most nem mondom el mi az, mert akkor emgint jönnének az olyanok, hogy "Akkor mutass valamit, amivel bizonyítod", stb. A lényeg az, hogy az adott dologhoz van érzékem). Ha jó vagyok benne, hogyan tudnám magam rávenni, hogy tényleg csináljam? Mert ki tudja, ha sokat fejleszteném, sokat foglalkoznék vele még vihetném is vele valamire. Szerintem amúgy ez az a dolog, amiben a legjobb vagyok, de valamiért mégis megunom elég hamar, és nem élvezem.. Pedig érzem magamban, hogy foglalkoznom kéne vele, és beles szoktam gondolni hogy "És mi lenne ha megpróbálnám tényleg, és be is jönne vele az élet?". És ekkor idegesít, hogy csinálnom kéne, de nincs annyira kedvem.... Lehet nagyon hülyeségnek tűnik, de ezt csak így tudom leírni.. Mit tegyek? Valamit kéne tenni.. Ha valaki NORMÁLISAN ír valamit, nem valami kötekedős szöveget, akkor azt megköszönném, mert ezen agyalok mindig..

2017. okt. 1. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy kevés embernek sikerül az, hogy valamiben nagyon jó, és abban sikeres és gazdag lesz. De mi van, ha pont én vagyok ilyen? Lehet pont én születtem ilyennek..
2017. okt. 1. 12:13
 2/5 anonim válasza:
Elég nehéz így bármit is tanácsolni, hogy ennyire általánosan írtad le a helyzetet. Annyit tudok mondani, hogy ha nem leled benne örömöd, akkor ne csináld. Egyszerű. Nem azért élünk, hogy meggazdagodjunk, hanem hogy boldogok legyünk és szeressük azt, amit csinálunk.
2017. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, az idegesít, hogy,amiben jó vagy mèg az sem èrdekel igazán, beleunsz. Pedig fejleszteni kène magad. Aztán egyre jobban belemerülnèl ès húzna. Sajnos másnak is sok olyan dolgot el kell vègeznie, amihez nincs kedve. De cèlnak mindig lennie kell, mert anèlkül èrtelmetlen minden.
2017. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a korodról nem írtál semmit. Aki valamiben jó, azt szeret is csinálni, kivéve az önmegvalósítást kereső kamaszkort.
2017. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2017. okt. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!