Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelem ellen mi a teendő?

Félelem ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Alalpvetoen en egy felos vissza huzodo ember vagyok. Nem igazan szeretek emberek kozott lenni de ugye egyetemre felvettek es jarni kene orakra. Csak az a baj hogy a szorongas akkora nagy hogy nem merek bemenni. Ha legkozelebb sem megyek be orakra akkor elfogy az osszes hianyzasom es bukom a tantargyakat. Amit nem szeretnek de ezek a felelmek nagyon erosek bennem. Tudom hogy be kene menni de megse tudok erot venni magamon. Valami otlet?
2017. okt. 2. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy mit csinálsz. Mindenképp életképtelen vagy ha igaz a sztori.
2017. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

menjél már el orvoshoz

kapsz bogyót, eltűnik a félelem

2017. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Igyál egy felest vagy valamit csak koncentrálni is kéne :D Amúgy én úgy láttam, hogy a hallgatóteremben nem nagyon foglalkoznak másokkal a diákok, inkább jegyzetelnek, figyelnek vagy alszanak. Szerintem a félelmed alaptalan, ne emiatt bukjál meg mert az elég szerencsétlen dolog.
2017. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell valaki melléd még egy félelemmel, és kitennétek egy egészt.
2017. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félned. Nyugodtan légy jelen az órákon. Ha félsz, gondolj a belső erődre,s mond: Távozz tőlem sátán, Jézus nevében!

Telj el elfogadással magad és mások felé.


Ne hagyd, hogy a félelem, a szégyen erődet vegye!


Béke legyen veled!

2017. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Nem fognak megölni. Senki nem fog nézni, senki nem fog foglalkozni veled. Ha ennyire fóbiás vagy, akkor ülj az ajtóhoz közel, hogy bármikor ki tudj menni ha úgy érzed. Esetleg valami növényi alapú nyugtató pl. Valeriana?
2017. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Köszönöm :')
2017. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!