Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek perverz viccei, esetleg...

Akinek perverz viccei, esetleg félreérthető mondatai vannak, azok az emberek nagy pasizósak/csajozósak és könnyebben hajlamosak megcsalni a partnerüket?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
amelyik kutya ugat, nem harap
2017. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy :D hiába vannak nagyon perverz vicceim, ha ronda vagyok :D

L

2017. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát idáig hűséges embernek ismertem magam :D Azon kívül,hogy perverz vicceim vannak semmi sem "extra" a viselkedésemben. Ostobaság emiatt következtetni.
2017. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nő létemre nyíltan beszélek a szexről és szeretem a perverz vicceket. Sosem voltam pasizós, régen is meg kellett harcolniuk értem a férfiaknak, mióta férjem van, meg legfeljebb csak nézelődöm, szóval nem hiszem, hogy ennyiből le lehetne szűrni az ilyesmit... bár helyzete válogatja. Ha valaki megállás nélkül célozgat, ne adj'Isten flörtölget közben, az már merőben más kategória.
2017. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam hasonlókkal viccelődni ha úgy van mégis nagyon ragaszkodó és hűséges típus vagyok
2017. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló a számból vette ki a szót :"D

Amúgy viccen kívül, sosem csalnám meg a páromat, akármilyen szar is a kapcsolatunk, előbb szakítanék vele, minthogy a háta mögött félrekúrjak. Számomra a megcsalás az egyik leggusztustalanabb dolog, amit egy ember a másikkal tehet. Talán azért is vagyok annyira érzékeny erre a témára, mert engem is csaltak már meg...De attól még szeretem a perverz, félreérthető poénokat, és nem értem, mi köze a kettőnek egymáshoz, mármint hogy ebből hogy következik az, hogy r1banc vagyok :D

2017. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én ontom ki magamból a perverz vicceket, de attól elájulok félelmembe hogy le kellene szólítani egy fiút szóval nem mondanám magam egy pasizós fajtának :D
2017. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szívbajos, bármilyen sikamlós témával könnyen viccelődöm, de sohasem csalnék meg senkit. Nincs is kit, elvégre nem vagyok pasimágnes, nem kellek senkinek, de ha kellenék, akkor sem váltogatnám hetente a kukikat, mert még a gondolataimban is rendkívül monogám vagyok.
2017. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!