Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak, hogy ne legyen...

Mit adjak, hogy ne legyen félreérthető? Lánytól fiúnak.

Figyelt kérdés

Adott személy néha kölcsönöz nekem könyveket. Szeretnék én is adni neki valamit , hisz úgy illik. De mivel nem vagyunk csak ismerősök , nem tudom mit lehetne, úgy ,hogy az ne legyen félrérthető/tolakodó.


Adatok-> szeret(i):

-olvasni (Asimov , Verne stb)

-fizika, matek , info

-fényképezni


Esdeklem csak normális válaszokat!


2016. okt. 14. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tudod milyen könyve nincs még amit szeretne, egy olyat ajándékozhatnál neki.
2016. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
'Sajnos' túl gazdag a családi konyvtáruk. :-\
2016. okt. 14. 20:01
 3/4 anonim válasza:
fénykép keret a fényképeinek?
2016. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ötletesebb lenne egy gyönyörű nagy noteszt venni neki,amibe írhat,mert aki nagyon szeret olvasni és rajong az irodalomért,az általában írni is szeret.Tanácsold neki,hogy írjon valamit,mondván,ne menjen már kárba az amit már elolvasott :) Szerintem világirodalmi klasszikusokkal nem foghatsz mellé: pl. Jane Austen, Emily Bronte, de mivel érdekli a matek,fizika,talán egy Stewen Howking könyvel nem foghatsz mellé.Annak még én is nagyon örülnék,pedig a matek nem lelkesít különösebben.Különben is Steewen Howkingt mindenki csodálja :)
2016. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!