Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg ENNYIRE félreérthető?

Ez tényleg ENNYIRE félreérthető?

Figyelt kérdés

Rendkívül fontos kiegészítés a kérdéshez: :D (nem oda írtam, mert engem irritál, amikor a kérdést nyomják tele hangulatjelekkel xD)


Szóval.

Van egy barátom, fiú, akivel már kiskorunk óta ismerjük egymást (hála anyukáink halhatatlan barátságának:D). Mind a ketten a helyi gimibe járunk, általánosban is osztálytársak voltunk, és teljes biztonsággal kijelenthetem, hogy őbenne bízok meg a legjobban (aka legjobb barátom, vagy ilyesmi).

Szokásunk, hogy megállás nélkül szívatjuk egymást, és itt fejeződik be a bevezetés, hogy rátérhessek a kérdés lényegére. Ebből, hogy mindig összeszívatjuk egymást, mióta asszociál a társadalom (na jó, csak az ismerőseink) arra, hogy flörtölünk? Amikor utoljára ellenőriztem, a két szó még nem volt szinoníma, és mi tényleg nem gondolunk egymásra így, a srác gyakorlatilag a bátyám (bár két hónappal idősebb vagyok nála *diadaltánc*).


Tehát, valaki elmagyarázná nekem az emberek hülye logikájának alapját? :D


Köszi,

15/L



2016. febr. 13. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmagyaráztad magadnak. :) Az embereknek alapvetően hülye a logikája. :D Szeretnek mindenben mást látni, mint ami valójában. Ha nem így lenne, nem élnének meg a bulvármagazinok :D Szóval hülyüljetek tovább, nem kell foglalkozni a hülyékkel.
2016. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A piszkálódás is a flört egyik formája. Ha mindketten jót szórakoznak rajta, kényelmesek egymás társaságában az kb 3 dolgot jelenthet, hogy: egy pár, jó barátok, testvérek.


A fiú-lány barátságban sokan nem hisznek. Ha a külső hasonlóság is hibádzik akkor az is kilőve. Marad az, hogy jártok.


Hallottam már olyan történetet amiben a korban egymáshoz közelálló, jó viszonyt ápoló testvérpár kapta meg ismeretlenektől, hogy szép párt alkotnak.

2016. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Még nem néztél elég sok amerikai romantikus filmet.

Ma pont megint láttam egyet, a bunkó pasi bunkózik a csajjal, aztán segítséget kér tőle. Eleinte tehát szivatja, de mivel nem akar megbukni, az egyik legjobb tanulóhoz fordul.

A csak is bunkózik vele, mert érzékeny és összetört lelkű művész, aki a képzeletbeli barátjába szerelmes. Elküldi a pasit folyton, hogy neki van barátja. Melyik az igazi a film címe egyébként.


Minden film ugyanúgy szól többnyire: Bunkózik a pasi a csajjal vagy mindkettő egymással, aztán kiderül, hogy már az egyik mást szeretne.

Nem, nem szinonímák, a szótárban, a való életben igen.


Én sem hiszek a barátságban.

De legyél te a cáfolat. Majd három év múlva kommentelj, mi történt.

2016. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ,milyenek ezek az oltások,ha szexuális jellegűek is,akkor nem csoda,ha flörtölésnek néz ki.
2016. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, korrigálok. Atommenőnek kell lenned ahhoz, hogy tényleg csak barátságról legyen szó. Mindenki mást lenéznek inkább.
2016. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs hülye logika.

Hibás adat alapú logika van csak.

2016. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán többet láttak, tapasztaltak már, mint te 15 évesen...*elnéző mosolygás*
2016. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

#1

Ez a nem foglalkozós rész benne van. Igazából, amikor első évben megkaptuk az új osztálytársaktól a "Ti most jártok?" hangzatú kérdést, a reakciónk az volt, hogy kollektíve felröhögtünk. Szóval nem arról van szó, hogy zavar, csak kíváncsi vagyok.


#2

Hát, ebben van valami, igazat kell adnom. (Egyszer én is néztem már egy testvérpárt úgy párnak o.o)


#3

? Szó sem volt bunkózásról. Csak csesztetjük egymást, de azért az messze nem ugyanaz. Valamint, gondolom az utolsó előtti mondatodnál arra gondoltál, hogy a fiú-lány barátságban nem hiszel, mert ha nem, elég súlyos problémáid lehetnek o.O :D

Egyébként pedig de, láttam már elég sok romantikus filmet, én, a fent említett srác és az ő nővére rendszeresen bejárunk a moziba, bár általában csak gusztustalankodunk a mozikajával a teremben, pokollá téve szegény romantikázó párocskák randiját. Igen, tudom, érett tinédzserek vagyunk. (Az említett nővér például imádja baromságokkal alászinkronizálni a filmet:D)


#4

Szexuális oltásnak számít, ha ő engem deszkának hív néha? (Igazából nem olyan értelemben, egy régi belsős poén, de gondolom félreérthető... passz.)


#7

Okaaaay, that's kinda creepy :D

2016. febr. 13. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is fiú a legjobb barátom, mindig az volt.


Padtársak voltunk, állandóan röhögtünk, mi is szívattuk egymást rendesen. Egy csomószor egyszerre szólaltunk meg és mondtuk ugyanazt. Emlékszem, sem ő, sem én nem akartunk keringőzni szalagavatón. Az ofő csak nézett nagy szemekkel, hogy ő azt hitte, együtt fogunk táncolni. Mi egymásra néztünk, és egyszerre elkezdtünk szakadni.


Nézd, van ez a "hülye logika", nagyon sok felnőtt is azt hiszi - talán az amcsi filmek miatt - hogy ha egy lány és egy fiú elég ideig együtt vannak, ott szex lesz. Ami teljesen idióta dolog, nem vagyunk állatok. Vagy ők maguk olyan emberek, hogy nem barátkoztak még ellenkező neművel, csak kufircolás céljából.


Örülj neki, hogy ilyen jó barátod van.

2016. febr. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem "hülye logika", csak tapasztalat. Ez az oltás, egymás szívatása jellegzetes tünete az érdeklődésnek, különösen éretlen vagy sérülékeny személyiségeknél. Nagyon ritka, hogy egy fiú-lány, férfi-nő barátság tényleg az marad, a kivételeket mégis honnan ismerné fel egy kívülálló? Nekem is volt fiúbarátom évekig, az akkori kedvesemmel is nagyon jó haverok lettek (még a szakításunk után is tartották a kapcsolatot), de biztos vagyok benne, hogy páran azt hitték, két vasat tartok a tűzben.:-) Nem kell ezen megsértődni vagy csodálkozni, mifelénk ha patadobogást hallasz, logikusabb, ha lovakra gondolsz, és nem zebrákra.
2016. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!