Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért vágynak a...

Egyes emberek miért vágynak a Budapestre? Miért álmodoznak arról hogy ott lakhatnak? Mi a jó abban? Büdös, koszos, zsúfolt, levegőt nem lehet kapni. SEMMI szépség nincs benne. Akkor mi vonza őket?

Figyelt kérdés
Bevallom énis Budapesti vagyok, de én XVI. kerületben lakom Mátyás földön. Ez a kerület nagyon kint van és szeretem is. Én nem bírnám ki a belvárosban a fen leírt dolgok miatt. Másoknak ez miért egy álom hogy a szarszagban lakjanak?
2017. okt. 2. 21:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán a több-jobb munkalehetőség, a fejlettebb infrastruktúra. Azért lássuk be, több a lehetőség, mint egy borsodi zsákfaluban.
2017. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
És ez a szar kérdés Mátyásföldön (egybe írják) termett?
2017. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert ott van kulturális élet. Sok az ember, könnyebb hozzád hasonlót találni, még akkor is, ha kissé fura vagy.

Ahol én lakom, itt meg nincs semmi ilyesmi.

2017. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mátyásföldön is jó az infrastruktúra. Ez Budapest egyik legdrágább része mellesleg. Kint is van minden fostól. Viszont ha be akarsz menni a városba pillanatok alatt megteheted.
2017. okt. 2. 21:32
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

egyébként meg gyönyörű város

https://www.youtube.com/watch?v=g1dLVS0BZus

2017. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

A világ legszebb városa Budapest!

https://www.youtube.com/watch?v=dZYpHr1wDmY

2017. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akinek van pénze aludni a Svábhegyre jár, tanulni, dolgozni, művelődni meg ahol lehet.
2017. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te is Budapesten laksz, leírod hogy szereted, aztán leírod hogy egy kalap szar...Gratulálok :D
2017. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azért mátyásföld pont a határon van. Ráadásul nézzük csak meg mióta is Budapest része? :) Az 50-es évek elött nem volt ez Budapest.... Meg is látszik rajta.
2017. okt. 2. 21:48
 10/22 anonim ***** válasza:
3%
Ezt én sem értettem soha. Budapesten csak néhány épület a szép, a többi lepusztult, ronda. A piszokról, a bunkó emberekről már nem is érdeme beszélni.
2017. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!