Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vegyem rá magam hogy...

Hogy vegyem rá magam hogy elmerjek menni moziba egy animációs filmre? Nagyion szeretnék de félek hogy ciki lesz mert csak gyerekek lesznek. Mikor érdemes elmenni? 23f

Figyelt kérdés
énis gyereknek érzem magam de sajna már nem vok az de a meséket még mindig I MÁ DOM!
2017. okt. 4. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van kislany/kisfiu rokon akkor vele, es van urugyod. Egyebkenz meg a kutyat se fogja erdekelni hogy hany evesen ulsz ott:D
2017. okt. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Animációs?

Az enkórón megkapta az animációs cimkét a Kaptár sorozat is ...

2017. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak esti vetítések. Mi pl. a szépség és a szörnyeteget néztük este és 25+ volt az összes ember.
2017. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én 42 éves férfi vagyok, és imádom az animációs meséket. Elmegyek, megnézem, és jól érzem magam. SOHA, SENKI nem szólt ezért semmit. Ha meg valaki esetleg beszól, azt orrba vágom.:)
2017. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

?

Én 25 évesen mentem el EGYEDÜL az Öt legendára, pont leszarva, hogy hány gyerek lesz ott :)

2017. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30 évesen ültem be a Lego Batman-re, ráadásul szombat délben amikor tele volt minden gyerekkel. Marhára nem érdekel ki mit gondolt.
2017. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindketten barátommal harminc felettiek vagyunk és ültünk már be animációs filmre. Nem ciki.
2017. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Jó napot/helló, egy jegyet szeretnék kérni a ... című filmre."

Amúgy hidd el, más is lesz még rajtad kívül, aki felnőtt, és egyedül megy.

2017. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennék, ha lenne mozi, és nem érdekelne van -e felnőtt?


Az inkább volt ciki : horror filmet nagypocakos kismamaként megnézni.

Jöttünk ki, és volt még aki " tolta a pocakját ". ;)

2017. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anonymus_hun válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy ne érdekeljen mit gondolnak rólad mások ha el akarsz menni akkor mennyél el.
2017. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!