Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, ha valaki nagyon kivágott felsőket hord nagy mellel?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Féltékenyek rá, mert jobban megbámulják az ilyen típusú nőket a férfiak.
2017. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Passz.
2017. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

az ilyen ostoba csajok szoktak csodálkozni, hogy meg akarja mindenki őket dugni, meg megerőszakolják őket

direkt felhúzza a férfiakat és vannak olyan ösztön állatok akik nem tudnak maguknak megálljt parancsolni az ilyen ingerekre...

mind2 ostoba


ha mutogatni akarod magadat menj strandra :)

2017. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

"az ilyen ostoba csajok szoktak csodálkozni, hogy meg akarja mindenki őket dugni, meg megerőszakolják őket

direkt felhúzza a férfiakat és vannak olyan ösztön állatok akik nem tudnak maguknak megálljt parancsolni az ilyen ingerekre... " Hát engem akkor támadtak meg, amikor egy fekete szövetkabát volt rajtam meg pulóver és gatya csizmával...

Nekem a exbarátom mondta meg az anyukája, hogy hordjak kivágott felsőket, mert "mutassam meg amim van". Nem hordtam persze. Én utálom a kivágott felsőket magamon, eleve már azért célpont vagyok, mert nagy a mellem.

Én nem utálom, ha valaki kivágott felsőt hord, nekem kényelmetlen lenne.

2017. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Amiért az ilyen ostoba kérdések is zavaróak. Azért.
2017. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavar, de remélem téged sem ha meglátod, hogy dudorodik a nadrágom?
2017. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Minden ember szeretne érvényesülni. Van aki (csak) a nagy mellét tudja felmutatni, nincs ezzel gond.
2017. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Engem zavar. Nö vagyok és van mellem is, de én nem vagyok más nök mellére kiváncsi. Ráadásul szerintem közönséges is.
2017. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

engem nem zavar, ő olyan alacsony önértékelésű, hogy csak a melle kidobásával hiszi azt, hogy valaki.


Holott még nagyobb senki :D


Engem futócuccban is megnéznek a férfiak, nem kell ahhoz kitenni semmimet.

2017. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Engem nő létemre nem zavar, ha neki így jó, hát tegye ki a melleit :)

Ellenben messzire el szoktam kerülni az ilyen fajta nőket - nem csak a nagy, hanem a kis mellűeket is -, mert általában az ilyen öltözet heveny önértékelési problémáról árulkodik, de ha arról nem is, semmiképp nem egy stabil egóról.

Az ilyen emberek kivétel nélkül alám szoktam tenni irigységből.

2017. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!