Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a tapasztalatotok a Life...

Mi a tapasztalatotok a Life coaching-ról?

Figyelt kérdés

Megéri? Mit segített? Mennyi alakalom kellett hozzá? Mennyibe került?

Mesélhettek róla bármit.


2017. okt. 4. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Próbáld ki. Ilyen dolgokban, nem érdemes másra, hallgatni. Olyan, mintha az kérdeznéd, jó e a Wing-Tsun önvédelem, menj s tapasztald meg !TE!
2017. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
lehúzás, interneten ingyen vannak a pozitív gondolkodást segítő dolgok
2017. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, kipróbálnám, de 40-ezreket nem szívesen dobok ki az ablakon hülyeségre.
2017. okt. 4. 21:19
 4/5 anonim válasza:

Egy konzultáció olyan 6-12 ezer forint körül mozog, persze nagyon függ attól, hogy kihez mész. Nekem segített rendbe tenni a káoszt a fejemben, amikor munkahelyet készültem váltani. Amint kitisztult bennem, hogy valójában mi is okozza a zavart, elmúlt a szorongásom és megjavult a kedvem.

Nekem ez egy alkalom volt :) Témától függően azt mondják, 5-10 alkalom szokott lenni.

2017. okt. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A képzés után többnyire két "lehetőséged" van: A, vagy a csoporttársakkal, vagy ismerősök által szerzel magadnak ügyfelet, vagy B, "mezítlábas" megoldásokkal saját magad, kamikaze módon szerzel ügyfeleket magadnak. Mindkettő baromi nehéz, nemhiába csak 5-7%-a tud önálló lenni ebben a területben.

Én két dolgot tapasztaltam a képzésem során:

A, Nem megfelelően válogatnak arra vonatkozóan, hogy ki mennyire alkalmas erre a területre;

B, Ügyfélszerzési technikák minimális szinten vannak oktatva, így marad a saját kútfejed. Ha szerencsésebb vagy, és belevalóbb, akkor tudsz könnyebben ügyfelet szerezni magadnak, amúgy el van az ember veszve az egésszel.

Bizonyos szinten megéri a képzés, mert fejlődik az önismerete az embernek. Van, ahol az egyén alapképzettségét figyelembe véve kedvezményt adnak a képzésből.

2019. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!