Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van tapasztalatotok olyan...

Van tapasztalatotok olyan emberrel, aki minden apróságon kiborul és sehogyan sem lehet a kedvére tenni?

Figyelt kérdés
Bármit teszek, úgy értem csupa jó szándék, egyszerűen mindenbe beleköt és mindenért hibáztat. Szerintem ez betegség, és muszáj kibirnom vele valahogy. Lehet ezt valahogy kezelni addig? Már kezd felőrőlni...
2016. febr. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a valaki nem szeret téged . Párod, kollegád (?) ettől függ ugyanis, hogy mit lehet tenni ellene .
2016. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy közömbös kapcsolat. Azért mondom, hogy közömbös mert "párom", de a történet szempontjából lényegtelen, mert ilyen a természete alapjáraton. Szerintem mindenkivel. Mint egy vén medve. De a kérdés, hogy mi a tapasztalatotok illetve hogyan lehet kezelni? Még két hétig valahogy túl kellene élni...
2016. febr. 18. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy én nem szeretek könyörögni, valakin egy ilyent észre veszek, eljátszhatja egyszer, mondjuk kétszer aztán kalap kabát . Nincs ezen mit kezelni, valaki vagy belátja, hogy bután viselkedik és próbál változni, változtani vagy nem .
2016. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!