Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van olyan szemelyekkel, akik az ezoteriaval foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, akivel mar volt egy randim, es hat hogy is mondjam, eleg erdekes szamomra logikatlan dolgokat mondott, de a lenyeg hogy o ezekben hisz. Felmerult bennem a kerdes, hogy hosszabb tavon ez mennyire befolyasolna a ketonk kozotti kapcsolatot.

Nektek milyen tapasztalatotok van ilyen szemelyekkel? Legyen az rokon, haver stb.

Elore jeleznem, hogy ez a kerdes nem sertesbol, vagy vitakeltes miatt irodott. Illetve elnezest az ekezet hianya miatt.


2016. szept. 27. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem erőlteti rá senki a másikra hogy miben higgyen\ne higgyen addig általában nincs belőle semmi gond.
2016. szept. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Csak negatív. Mondom ezt úgy, hogy engem is érdekel/érdekelt a téma.

Akikkel eddig találkoztam és rá voltak kattanva ezekre, mind elvakultak voltak, tévedhetetlennek érezték magukat és logikátlanul viselkedtek. Vitatkozni nem lehetett velük érvekkel és a teljes átgondolatlanság jellemezte őket. Egyszerűen a józan észt lecserélték egy olyan hitre, amiben mindenre kitaláltak valami kényelmeset.

Érdemes facebookon körülnézni az ilyen jellegű csoportokban. Elég kiábrándító a helyzet.

2016. szept. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

A legtöbbje ezeknek csaló sarlatán, akik csak a könnyű pénzkeresés miatt választották ezt a "pályát". Amíg az emberi hiszékenységet és hülyeséget forintosítani lehet, addig működni fognak a telejósdák meg a televíziós pénztalizmános baromságok.


Ha tényleg létezne egy ilyen dolog & működne is, az utcán csilliomosok szaladgálnának, karöltve kísértetekkel, szellemekkel és gonosz démonokkal amiket ezerforintos szellemidéző készlettel lehet előhívni. És ezt látjuk? Nem, nem ezt.

2016. szept. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak szimplán csaló, az a kisebb baj. A rosszabb, ha maga is elhiszi.
2016. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legjobb barátom ilyen. Tudja hogy én ebben nem hiszek, elviseli az időkénti cikizéseimet, ritkán hozza szóba.


Ha együtt élnénk, akkor lehet hogy sok lenne belőle, de így otthon tudja hagyni a témát, és én se feszegetem. A lényeg, hogy tudjuk egymásról hogy mit gondol a másik és ezt tiszteletben tartjuk.

2016. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Édesanyám elvégzett egy ilyen sulit, ahol ilyesmit tanítanak. Megállás nélkül akarta adni a tanácsokat, kb. bármiben. Rendkívül idegesítő volt, folytonos térítési kísérletek miatt vitákba keveredtünk, folyton besértődött rám, sírva fakadt, stb. Kellett egy négy-öt év, mire konszolidálódott.


A legtöbb dolog, amit csinált, egyszerűen csak idegesítő, de a hátszelét adó iskolának pl. vannak gyógyszerellenes megnyilvánulásai, amik kifejezetten veszélyesek lehetnek.


Én személy szerint azt mondom, hogy vallásként bárki higgyen bármiben, amiben csak akar, tőlem akár a repülő spagettiszörnyben is. De ha valamit tudományos következetességgel bizonyítottak, arra ne lehessen azt mondani, hogy "szerintem nem úgy van", amíg nem tud szintén tudományos igényességű, ellenkező irányú bizonyítékot felmutatni. Amennyiben ezt szervezet- vagy mozgalomszinten sérti meg valaki, arra ráküldeném az inkvizíciót.


Évfolyamtársak között volt több horoszkópos. Folyton hallgattam a "tipikus oroszlán" kijelentést. Bármit teszek. Ez annyira tipikus oroszlán... Teszem az ellenkezőjét (mert épp az volt logikus abban a helyzetben), akkor: "persze, csak azért sem viselkedik oroszlánként, még az oroszlánság ellen is lázad, tipikus oroszlán". Gráhh! Megőrülök tőlük.

2016. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdező nem írta h ezzel keresné a kenyerét, szal nem tudom mit csalóztok.


Kedves kérdező! Nincs általános leírás róluk, személyiség kérdése, van aki folyton a képedbe vágja, van aki csak egyszer elmondja h ebben hisz és slussz. Randizz vele tovább, ha nem bírod elviselni ki fog derülni.

2016. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalatom van az ilyen emberekkel, mert eddig csak kóklerekkel találkoztam...
2016. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!