Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy jó szava nincsen senkihez...

Egy jó szava nincsen senkihez a szép nőnek. Beképzelt, frusztrált, önimádó személyiség. Ilyennek kell lennie egy embernek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nein.
2017. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Muszáj általánosítani? Engem sok ember szépnek talál, én mondjuk nem magamat, és pont hogy az ellenkezője vagyok annak amit leírtál.
2017. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb csaj ilyen. A volt csajom is ilyen volt meg az azelotti is...ki is b..tam mind a kettot.


Az ilyeneknek semmi nem eleg, akkor jo ha mindennap szarra vannak alazva. Nekem erre nincs turelmem mar, hulladek nok ezek a helyedben kerulnem az ilyent. Hiaba szep, ha egy lyukas garast nem er..😀 Akkor is ennyi az erteke, ha 100 an udvarolnak neki.


Lelkinyomorek az osszes...

2017. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Igen, muszáj általánosítani mert egyéni szinten nem beszélhet senki egy csoportról. A csoport azért csoport, mert a csoport megnevezett tulajdonságai a csoport minden tagjára érvényesül. Ne várd már el h mindenki leírja h tisztelet a kivételnek....!!.
2017. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak jó tulajdonságai is, ha keresed a társaságát.
2017. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
A Pinája...egy ilyen nőben kár keresni bármi mást...
2017. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ó, ne, megint a zakkant nőgyülőlő, aki mindig indokolatlan (vagy legalábbis zavaros) módon használja a határozott névelőket...
2017. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen mivel szép kevés kritikát kapot életében ezért elkerülhetetlen hogy, sérüljön a személyisége.Nem az ö hibája mi emberek vagyunk ilyenek hogy, külsöt nézük elöször és itélkezünk még mielöt beszéltünk volna vele.De már változik ez a hozzálás lassan hogy, valaki szép egyre kevesebet számit csak média erölteti ezt de nagyon pl:csúnya nő föszerepekben,de smmink nélkül sincsenek,mozgásérült semm kap nagy szerepeket,.Mos ha még ezzen is nőnek fel akkor mire számitunk.
2017. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Bombanős barátunk még mindig él. Még mindig arra vágyik, hogy a bombanők odatolják neki a puncijukat.


Még mindig gáz vagy.

2017. okt. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra a nőre, akiről beszélsz, ez igaz, de én számtalan gyönyörű hölgyet ismerek, akikre a felsorolt negatívumok egyike sem igaz.
2017. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!