Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem bunkosag az...

Csak szerintem bunkosag az hogy a bufes meg koszonni sem tud vagy ezt jobb ha megszokom?

Figyelt kérdés
ma vonattal kellett utaznom es varni kellett a vasutallomason es nagyon ehes voltam igy a bufeben vettem egy pizza szeletet, koszonok bufes nem koszon mondom mit akarok adja kifizettem visszaad mindezt egy szo nelkul, raadasul olyan volt a csavo mint aki majd meghal, vegulis engem nem zavar megkaptam a kajamat de ha en lennek a fonok en ilyen embert biztos nem alkalmaznek, szokott lenni ott egy csaj is neha na az mindig kedves es vidam jobb azert az ilyen pozitiv ember nem??

2017. okt. 5. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Forditsd meg a dolgot. Ott vagy a bufeben, a legtobben nem ismerik a kerem es a koszonom szavakat.

Naponta talan akad egy ember, aki rendesen koszon, kedves es vidam. Addigra viszont mar annyira lehuzott a tomeg, hogy nem tudod viszonozni.

2017. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol éltél eddig? Nekem viszonylag nagyobb megyeszékhelyen, 10 alkalomból 1x köszönnek vissza ha bemegyek valahova.

Ez ilyen országimázs féleség

2017. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

Hogy van képed ahhoz hogy beszólj hogy mások hogy viselkednek, mit mondanak?

Olyan vagy mint egy kisgyerek, aki kéri a figyelmet meg hogy mosolyogjanak rá mert ő neki az tetszik, és telibeszarsz mindenkit hogy mit éreznek, neked az kell hogy rád figyeljenek mert ha nem akkor ŐK a köcsögök.

Eszméletlenül el vannak torzulva az emberek. De te szenvedsz legjobban a saját személyiséged miatt, te idegeskesz értelmetlen dolgokon, nem mi. Imádom a karmát.

2017. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A vendeglatosok szoktak legjobban kiakadni a kerem-koszonom-leszegy temakon.


Amugy biztos csak szar napja volt, barkivel megeshet. Ha mindig ilyen akkor nem neki valo munkat valasztott.

2017. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
erdekes a csaj aki ott szokott lenni neki megis mindig jo kedve van azert ez erdekes, es ádám en nem idegeskedem de ez a munka olyan embernek valo aki pozitiv es illedelmes is, szerintem.
2017. okt. 5. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:

- A bűfés néni nem szereti a munkáját.

- A büfés néni elfáradt.

- A büfés néni nem szeret pizzát csinálni, mert sok vele a macera.

2017. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!