Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok dolgozni, de kell...

Nem akarok dolgozni, de kell a pénz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van, nem akarok robotolni. Nagyon sok csicskamelóm volt már, pedig fiatal vagyok. Belefáradtam már. Undorodom a vendéglátástól, gyárba nem szeretnék menni. Nem tudom mit tehetnék. Hiába tanulok, mire megtérül az még sok év. Azt szeretném csinálni amit szeretek. De muszáj szenvedni.... miért élünk? Ezért? Az emberek nagyon kis százaléka csinálja azt amit szeret. Valakiknek MUSZÁJ elvégezniük a piszkos munkát, nem tart még ott a világ hogy robotok dolgozzanak, így a mi életünk megy el a szenvedésre. És a legidegesítőbb, hogy lenéznek ezért. Nem merem senkinek mondani, de egyszerűen NEM SZERETNÉK DOLGOZNI.
2017. okt. 6. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon fiatal lehetsz, ha ezekre most jöttél rá...A legtöbb embernek még általánosban jön, hogy "nem akarok iskolába menni..."
2017. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj olyat, ami érdekel, és szeretni fogod.

Nem a levegőbe beszélek, én is évekig vendéglátóztam (nem azért, mert lusta voltam tanulni, hanem kellett a saját tőke a tanulmányaimhoz), most tudok végre nekifogni az egyetemnek, már alig vártam.

2017. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

"Azt szeretném csinálni amit szeretek."


És az mégis mi lenne? Vannak, akik úgy dolgoznak, hogy azt csinálják, amit szeretnek és még meg is élnek belőle. Próbál meg megtalálni a módját: neked nem menne-e?

2017. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, egyetértek.

Én a minap jöttem rá, hogy nem akarok gyárban dolgozni, mert utolsó senkiháziként kezelnek, hiába igyekszem.

2017. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ne dolgozz. Ami kevéske pénz kell a megélhetésedhez azt tarháld össze. Sokan teszik ezt.
2017. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Isten hozott a klubban. Az emberek nagy része utál dolgozni. Viszont a semmiért nem fogsz fizetést kapni. Így sajnos keresned kell magadnak munkát mert éhen fogsz halni.

Esetleg találhatsz egy balekot aki eltart, de erre kicsi az esély.

2017. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek azt hiszem. Szerintem csak az akar dolgozni, aki szereti is amit csinál. Mindenki más csak muszájból végzi a dolgát, mert kell a pénz az életben maradáshoz.

Én egyetemet végeztem és nem lehet vele elhelyezkedni. Sima bolti eladóként 11 órákat dolgozom kevés pénzért, mert gyárba nem akartam menni. A munkával nem lenne bajom, de úgy érzem többre vágyom ennél és tudom hogy fizikailag ezt nem lehet sokáig csinálni.

2017. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

írd már le /privátban/ hogy mi érdekel..

lehet jobb tanácsot tudnék adni

amúgy nem lehetetlen olyan munkát találni amit örömmel csinálsz

2017. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
senki se akar dolgozni, és az élet egyáltalán nem jo hanem egy nagy rakas szar sajnos.
2017. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Csinálj olyat, ami nem munka és fizetnek érte...média sztár, youtube sztár...most ez a "munka".
2017. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!