Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek rám megvetően az...

Miért néznek rám megvetően az emberek, a mikor azt mondom hogy szabadúszó akarok lenni (grafika, design, marketing, programozás), nem akarok munkahelyet hosszú távon ahol reggel 8-4ig ott kell rohadnom?

Figyelt kérdés

Miért ítélik el azt, aki szabadúszóként akar dolgozni, hogy szabad és független legyen? Most ezekre hajtok egyetem mellett. Természetesen dolgoztam már hónapokat egy kereskedelmi cégnél, de annyi elég is volt. Kb semmi szabadidőm nem volt, annyiból állt az életem hogye gy cégnek éltem konkrétan, amiből én filléreket kerestem, a főnök meg otthon henyélt, és ha valami bajom volt akkor bele röhögött a pofámba és mondta hogy ne őt hívjam mert neki fogalma sincs mit kell csinálni....

Meg alapból is nem alkalmazott akarok lenni fillérekért egy ratyi cégnél, ahol éppen annyit fizetnek hogy éhen ne dögöljek. Ezerszer jobban fizetnek a freelancer munkák, ill. az internet korában már bárki bármire képes. Most ezen dolgozok ezerrel.

Még is, ha megemlítem valakinek úgy néznek rám mintha egy naplopó utolsó lusta kis genyó lennék, aki el akarja tartatni magát......... Miért ilyen megvetőek ezzel az emberek? Nem mintha érdekelne mások véleménye erről, csak a logikáját nem értem....



2017. jún. 16. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
mert a többség úgy látja, hogyha nem alkalmazott, akkor nem lesz pénze.
2017. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen irigyek. Ne is foglalkozz velük.
2017. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Az átlag embernek eleve a grafika az olyan hogy jó jó de minek? Lövésük sincs hogy mit csinál egy grafikus, max azt mondják rajzolgatsz az meg ugye nem munka. Ha nem egy cégnél dolgozol hanem otthonról akkor meg pláne. Fogalmuk sincs hogy mennyi meló van egy egy leadott anyagban, a legtöbben azt hiszik a plakátok a paint ben teremnek.

Egyszerűen semmi tudásuk sincs a témáról és egyébként is csak az munka amiben kilóg a beled és keresel vele annyit hogy elég legyen éhenhalni.

Ne foglalkozz velük. Én is most akarok visszaváltani grafikára mert a mostani munkám halál. Ja és az emberek szerint ez sem munka :D

2017. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as ahogy mondod. Mikor valakinek megemlítem a grafikát, azt hiszik hogy valami elme buggyant vagyok. Pedig tudhatnák hogy a mai világban a grafika rohadtul nem a papírra skiccelést jelenti grafittal....... hanem nagyon is komoly tudást igényel. Na meg a programozás... msot épp azt tanulom önállóan. Arra is csak sokan legyintenek h arra születni kell...jah persze. A tesóm is abból keres majdnem 1 millát, és saját maga tanulta meg. Igaz kemény szakon tanult egyetemen, de ott neki senki nem tanította meg a programozást.


És tényleg így van, hogy az emberek nagy részének az az igazi munka, amikor bele döglenek és utálják is ráadásul. Mert nekik a munka= szenvedés. Na én köszönöm szépen, ebből a proli életből nem kérek :D

2017. jún. 16. 12:30
 5/13 acelsziv ***** válasza:
70%

Egy átlag magyar fejében a munka az, hogy valahol ott rohad napi 8-10 órát és még a levegőt is hitelre veszi mellette.

Mindenki aki nem így él az ő szemükben egyszerre naplopó, tolvaj adócsaló, sikkasztó apagyilkos. Főleg a vállalkozók.

És amit te akarsz csinálni az egy mikrovállalkozás.

Szakma mellett ne felejts el marketinget tanulni. Valamint értékesítést.

Ha kell adhatok pár elérést az ország legjobb trénereihez.

2017. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert a magyar pr0liknak csak az a munka,hogy alkalmazottként becsoszogni MELÓZNI :) egy akármilyen helyre,aztán hó végén meg eltapsolni a fizut a Tescoban,meg a kínai piacon,és szidni a rendszert.

Mindenki,aki nem ezt csinálja,azt utálják.

2017. jún. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
57%

"Mert a magyar pr0liknak csak az a munka,"


Tán azért mert 100ból 99 embernek semmi más lehetősége sincs mint melózni valahol annyiért amennyit kap és örülni hogy ez is van.

Ha a tanácsot követve mindenki vállalkozó lenne és eladni akarna ki a franc venné meg?

Mert a vállalkozó által termelt terméket és szolgáltatást a kispénzű proli veszi meg...

így ha a kispénzű proli másképp gondolkodna nem lenne vevője a vállalkozónak... és akkor ő is elmehetne kispénzű prolinka melózni sz----r pénzért hogy legalább kenyérre fussa.

Nem így van ez?

2017. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 acelsziv ***** válasza:
66%
7: Rohadtul nem. Te a vállalkozót összemosod a kereskedővel.
2017. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
3%

Miért a vállalkozó mit ad el és kinek? nem a kispénzű prolinak termel közvbetlen vagy közvetetten?


Mondj nekem olyan vállalkozót aminek a terméke szolgáltatása végső soron nem a trógerproli szar kis pénzére ácsingózik!!!


És ha a kis trógerproli nem keccsölne szarért húgyért valakinek hanme vállalkozó lenne akkor amit termel szolgáltat azt ki a szar venném meg???


Ha mindenki eladni és szolgáltatni akar?


Tessék. Feladom a szarért húgyért való kis melócskámat és elmegyek vállalkozni.... pl takarítani....

Cska kérdés ki a szar fizet nekem egy fillért is.. KI és miből.. Hiszen hallgatva a bölcs tanácsr az összes trógerproli vállalkozni akar.!!! És a fizetőképes kereslet az hol van? Ki fizet nekem a vállalkozásomért ha mindenki vállalkozik?

2017. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
36%

Miért a vállalkozó mit ad el és kinek? nem a kispénzű prolinak termel közvbetlen vagy közvetetten?


Mondj nekem olyan vállalkozót aminek a terméke szolgáltatása végső soron nem a trógerproli szar kis pénzére ácsingózik!!!


És ha a kis trógerproli nem keccsölne szarért húgyért valakinek hanme vállalkozó lenne akkor amit termel szolgáltat azt ki a szar venné meg???


Ha mindenki eladni és szolgáltatni akar?


Tessék. Feladom a szarért húgyért való kis melócskámat és elmegyek vállalkozni.... pl takarítani....

Cska kérdés ki a szar fizet nekem egy fillért is.. KI és miből.. Hiszen hallgatva a bölcs tanácsr az összes trógerproli vállalkozni akar.!!! És a fizetőképes kereslet az hol van? Ki fizet nekem a vállalkozásomért ha mindenki vállalkozik?

2017. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!