Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Zsiros Deszka...

Szerintetek Zsiros Deszka videós mennyire értelmes? Illetve mennyire szabad adni a szavaira?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Pont annyira értelmes, mint azt a neve sugallja... (Belenéztem egy videójába, kérem vissza azt az 5 percet az életemből!)
2017. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes engem az érdekelne régota kint van mégis mostanában kezdet videozni vajon miért
2017. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem elég értelmes. De nem ez a lényeg. Mi barátommal régóta nézzük. És elmondhatom az egyik legnormálisabb YouTubeos. Nem nagyképű, beképzelt majom, mint a legtöbb. Jó fej, vicces, természetes a stílusa, nem unalmas,sok színűek a videói. Persze vannak akik nem bírják, de ez normális. Azt hogy mennyire lehet adni a szavára... Hát így hogy én 30 éves vagyok, nekem nem nehéz leszűrnöm a mondókájából azt amit helyesnek találok. Azért 14 évesen lehet más a helyzet, de nyugodtan nézheted, ártani nem fog, max mond egy két hülyeséget. Talán a barátaiddal beszéld meg, feltéve ha van amelyik nézi.
2018. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A kamu-clickbait családi dráma után is ezt mondod? Vagy arra hogy az elvakult hívőit buborékban tartja, mert töröl minden kommentet ami rávilágít arra hogy a nézettség kedvéért hülyének nézi a nézőit is, és csak a pozitív üzeneteket látják a rajongók, ezzel manipulálva őket? Ennek az embernek elvette az eszét a 100k subra való törekvés, mert ő felfelé néz és a nézőit közben lefelé tapossa.
2018. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Valami kis családi zűr tényleg lehetett náluk. Csak ő felfújta.

Azt nem fogja fel hogy Japánban és egy japán családban él. Amit ő csinál azokat más nyugati videósok is megcsinálják. De ő Japánban van. Ott ez a fajta viselkedés nem elfogadott. Csak megtűrt egy bizonyos mértékig. Megérteném ha a családja kidobná mert szégyent hoz rájuk. De még egyszer: olyan dolgokra gondolok amik itt nyugaton átlagosak és elfogadottak (sajnos) de ott szégyennek és tiszteletlenségnek számítanak. Egyes más Japánban élő magyar (és más nyugati) videósok se kifogástalanok ebből a szempontból.

2018. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem a családi összezörrenést vitatom, és ő sem érti a videó alapján hogy mi az emberek baja: a címekkel és tartalmakkal (amik nem egyeznek, mert clickbait, mikor hebegve-habogva előadja a nagy traumát átélt embert akinek magánéleti drámája van, de a végén elismeri hogy színészkedés is volt meg túltolta) átveri a nézőit, majd ha valaki meg meri említeni akkor törli-tiltja és minden gyökérnek elmondja őket. Azokat, akikben pont a kamu videók által sajnálatot, együttérzést, aggodalmat váltott ki, most mindenkit elküld az anyjába, mert volt merszük gondolkodni és összerakni hogy az egész a feliratkozás meg nézettség céljából történik, nem azért mert tanácsra van szüksége vagy hogy valakinek elmondhassa mi bántja. Csak a seggnyalók maradhatnak akik csont nélkül beveszik az összes megjátszós drámát, meg adják alá a lovat, hogy a clickbait az új trend, és mindenki ezt csinálja.


Az ilyenek szoktak lemenni kutyába, és becsatornázni magukhoz a 8-12 éves korosztályt akik torkán minden szenny lemegy ha el van találva a clickbait cím, mert az értelmes nézőket letiltja és elveszíti.

2018. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
3.valaszoló vagyok. Zsirost mi tényleg szerettük nézni, de mostanra már nem kedveljük annyira. Sőt barátom már nem is nézi. Azt mondja megbolondúlt.
2018. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

6: Mint a többi videós. Ugyanolyan inkorrekt.

1000 vagy inkább 10000 videósból ha van egy korrekt... Pl a legnézettebbek között a Pamkutya vagy a kis nézettségű rétegvideósok között Éjjeli Vakond. Róluk vehetne példát a többi videós.

De a trash vonzza a legjobban a nézőket. Mondjuk ki. Az emberiség nagy része guberáló aki a szemetet szereti. Ezért a legtöbb videós értelmetlenül túljátssza magát és összevissza beszél és persze hazudozik majd magyarázkodik. Ez így van a "dövíártól" kezdve "ánfílden" keresztül a "bartosmösterig". Sajnos az ilyen emberek állnak videósnak. De miért? Mert ez az embertípus a legharsányabb és legaktívabb. Egy szerény csendes normális és becsületes ember nem sűrűn fog kiállni a nyilvánosság elé bármilyen produkcióval.

Ezt el kell fogadni.

2018. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
67%
Egy kabaré konferenszié és egy ügyes kertész keveréke. Nézőként szórakoztató és hasznosak a kertészeti tanácsai. Eltelt egy kis idő amíg rájöttem, hogy nem itthon kertészkedik, hanem Japánban. Ha a feleségének az apja lennék, eleinte engem is a frász kerülgetett volna. Nekem külföldi menyem van és én sem örülök neki. Csodálom, hogy a kertészeti munka mellett hogy van ideje Zsíros Deszkának ezeket a videókat készíteni.
2019. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
48%

A felesége egy híres szamuráj család sarja.gazdagok vannak alkalmazottaik!Kamakura!35.313197, 139.504521,35.313193, 139.503405,

35.313816, 139.502739 szerintem itt!nézdmeg a google mappal a koordináták után!

2020. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!