Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz hogy gyerekes...

Szerintetek gáz hogy gyerekes vagyok 16 évesen?

Figyelt kérdés
Graffitiztem filccel egy bránert a buszmegállóba a haverom meg rám szólt h ne legyek 5 éves xd

2017. okt. 7. 12:26
 1/6 anonim válasza:
Nem az a gáz ha néha gyerekesen viselkedik valaki, hanem ha retardált és bránert rajzol egy buszmegállóba...
2017. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem az a gáz, hogy gyerekes vagy, hanem, hogy szándékosan rongálsz és még világgá is kürtölöd.
2017. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekes, hanem szánalmas primitív.
2017. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom retardált vagyok de az a buszmegálló tele volt firkálva szval már mind1 volt neki
2017. okt. 7. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval ha előtted öten megrugdosnak egy földön fekvő embert, akkor te is belerúgsz, mondván már úgy is mindegy neki? És szerintem ezt a bíróságon el is fogadnák neked, és fölmentenének a vád alól? Aki 12 éves kora fölött is még viccesnek találja, hogy péniszt rajzolgasson mindenhova, az igen, gáz. Ráadásul mindeközben tettél arra, hogy te ezzel szabályt sértesz, pedig felteszem 16 évesen már tudod, hogy a rongálás bűncselekménynek minősül. Én a szüleid helyében alaposan elbeszélgetnék veled, és mindenki szeme láttára lemosatnám veled, amit csináltál. És ha nekem azt mernéd mondani, hogy de más is firkált oda, akkora fülest kapnál, hogy egy életre elmenne a kedved a firkálástól.
2017. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz ha valaki gyerekes viszont szegény buszmegállókkal ilyet ne csinálj nem bánt az téged amúgy én is gyerekes vagyok ha már busz játékbuszom is van szoktam a motor hangját is meg az ajtó hangját utánozni is meg a héten néztem rajzfilmeket is az is jó volt kikapcsolt és megnevetetett a minimax és a nickelodeon meg a Disney nincs abba semmi örökké gyerek akarok lenni

24f

2017. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!