Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket idegesít, ha valaki...

Titeket idegesít, ha valaki kissé gyerekes 15-17 évesen?

Figyelt kérdés
Sok ember kedvel, de sok ember idegesítek. Mindenen röhögök, mindig jó kedvem van(kivéve ha fáradt vagyok) és kb mindenhez hozzászólok, semmit nem tudok komolyan venni, de ha valaki felcsesz könnyen ingerült leszek. Viszont alapjáraton nagyon gyerekesnek érzem magam, de ezen bármennyire is akarok, nem tudok változtatni, pedig picit már zavar hogy 13 éves szinten vagyok és mindjárt 17 leszek, valakinek ötlet mit csináljak? .-.

2017. febr. 3. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig jókedved van az nem gyerekes egyszerűen csak boldog személyiség vagy. A röhögcsölésen változtatnék mert úgy nem fognak komolyan venni hogy ha mindenen röhögsz. Nem baj a legtöbb 15-17 éves ilyen.
2017. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, majd felnősz, csak neked idő kell, ahhoz, hogy "megérj". Nincs ezzel semmibaj, barátom is gyerekes volt 17 évesen most meg egy év múlva, mintha kicserélték volna...:D
2017. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam és nagyon megbántam. Szinte mindig lemaradtam a társaimhoz képest. Végül igazi munkám 31 éves lett, mert akkor végeztem az egyetemen.

Mindent később csináltam, jogsit, pár választás, lakás stb, gyerekem még nincs, pedig már nagyon ideje lenne. A kortársaim mindig előttem jártak. Én meg csak próbáltam normális lenni, megfelelni a koromnak. Eleinte nem zavart, mondván, hogy az én életem, viszont így belegondolva, nagyon levoltam mindig maradva, ezért nehéz volt barátokat szerezni, illetve karriert csinálni.

2017. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok és, a semmi önbizalmam is társul hozzá, ami valószínűleg depresszióhoz vezethet... :(

bevallom, félek és mindig is félte attól. hogy lemaradok,

pl: én is hallgatok zenéket, csak nem tudom a címüket és mikor kérdeznek hogy tudom mi ez??? fúú istenem

vagy az, hogy eljárnak mindenhova én meg otthon pihengetek

nem tudok témákat felhozni a barátaim előtt ezért úgy érzem, jelentéktelen vagyok... :(

Na ...:) visszatérve én is nagyon gyerekes vagyok abban a téren is hogy a meséket kívűlről fújom..XD

félreértések végett nem ülök egész nap a mese előtt, csak a régebbiek olyan szinten megmaradtak bennem.. XD

de persze most is van ami kikapcsol...

szóval kb. ennyi XD

17/L

2017. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem zavar ha valakivel nem lehet komolyan beszélni mert az érzelmei össze vissza b****kodnak vele, és egyszer bőg egyszer meg ideges.


"de ezen bármennyire is akarok, nem tudok változtatni"

De tudsz. Csak gondolkodásodon kell változtatni picit.

2017. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gyerekességet nem úgy értem, hogy egyeltalán nem tudok komoly lenni, nagyon megbízható vagyok, és tudom mit szabad kimondani meg mit nem, csak nem értem mi nincs meg bennem ami más populár gyerekben megvan, egyedül bulizni nem szeretek mert a hétvégéket a fiúmmal töltöm inkább:c
2017. febr. 7. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!