Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogos volt ez a...

Szerintetek jogos volt ez a sráctól, nektek hogyan jött volna le?

Figyelt kérdés

Ismerek egy srácot, és igazából mindenkitől azt hallottam róla hogy loser, most nem részletezném miért.


A barátnőmmel voltam sétáltunk és találkoztam vele, igazából nem nagyon néztem ember számba és hát megbántottam egy beszólással, láttam hogy szarul esett neki.


Nyomult a barátnőmre, vagyis felpróbálta szedni és azért csináltam. A volt barátnője ugyanis a barátnőmnek a barátja is. Szóval kicsit nagyszájúnak tunt eléggé megaláztam a srácot...


egy erkélyen voltunk, és pont beszélgettem az egyik haverjával akinek már gyereke van és szakitott a nője vele (tényleg akartam tőle valamit). Majd erre a srác amikor mentek be szembe fordult velem "menjünk be mert nem lehet elférni" és igy rám kacsintott tény egy kicsit ducibb vagyok, annyira nem érdekelt.


Az összes haverja kinevetett, és még oda bökte "egy ilyen lánynak még gyerek sem kell,és közben végig a hasamat nézte meg nevetett"


ti mit csináltatok volna vele? Komolyan felpofoztam volna legszivesebben, csak egy ilyen tipikus gyúrós p**s...és hát eléggé agressziv is.


20l25f


2017. okt. 8. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes, éretlen p.csa vagy, ő meg bunkó, összeilletek.
2017. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem különb a másiknál.
2017. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem tűnik losernek te viszont annál inkább. Abba meg, hogy kinek volt igaza nincs értelme bele menni. A meccset ő nyerte.
2017. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most amúgy te egy srácról beszélsz vagy kettőről, mert én félúton elvesztettem a fonalat.


Egyik percben lúzer a másikban agresszív gyúrós p..cs. Először úgy írsz róla hogy "azt hallottam" tehát nem ismered. Majd jön az hogy együtt cigiztek valaki erkélyén tehát mégis ismered. Na meg egyik percben arról írsz hogy mekkora tapló p..csa voltál, másikban meg azon dühöngsz hogy tapló p..cs volt veled valaki :D


Valami retardáltak kollégiumában vagytok együtt vagy mi? :D

2017. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy szerintem nagyon is bejön neked ez a gyúrós gyerek, és elöntött a féltékenység, amikor a barátnődre hajtott rá helyetted, és ezért játszottad a f...torlasz szerepét, nem azért, mert a volt barátnője apukájának a volt osztálytársának a kutyájának a testvérének a nagybátyjának az óvodai játszótársának szintén valami köze volt a barátnődhöz.
2017. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyelek meg titeket, igazi álompár :D Pofozzátok fel egymást aztán irány az ágy :D
2017. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A beképzelt p/csa meg a parasztgyerek esete...
2017. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!