Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma láttam hogy egy nőt felpofo...

Ma láttam hogy egy nőt felpofoznak szerintetek jogos volt?

Figyelt kérdés
Ma mentem autóval egy nő átszaladt előttem és a mellettem haladó (4 sávos út város tábla előtt de már voltak lakóházak) autó előtt. (nem nem zebra) De amikor dudálni kezdett a mellettem lévő autó vezetője a nő szándékosan lelassult sétára majd megállt az autó előtt (mögöttünk pár vészfékezés féknyikorgás de kocc nem történt) A autó vezetője egy jó 175-180 magas fickó kb 100-110kg kiugrott és akkor pofont lenyomott a nőnek hogy ez elestet: az meg elkezdett bőgni az úton. Erre a fickó azt mondta a nőnek hogy szedd össze magad ha nekem kell lerángatni az úttól abba beledöglesz rib.anc.
2016. nov. 29. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%
Mibe fogadunk, hogy te vagy a 175cm magas, 100+kg férfi és erről álmodozol, amióta megtörtént az eset?:D
2016. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nem én vagyok de, mit lehet erről álmodozni ?
2016. nov. 29. 18:35
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Jogos volt.
2016. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

A címnél már azt hittem, örülhetek és az egyenjogúságos aduászt benyöghetem, de (sajnos) nem megy mégse :)

Ha ez megtörtént, akkor minden tekintetben úgy alpári, ahogy van. Az autós kolléga nagyon nem találta el a mértéket, még ha nevelő célzatúnak tekintjük is a dolgot, a csaj meg egy sokkal szelídebb leckével megúszhatta volna.

Hát, a hülyeség még nagyobb hülyeséget generál sajnos...

2016. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
Végülis, ha úgy veszed, a csaj a saját életével játszott (4 sávos úton nem zebrán átmenni merész) és még kekeckedett is a sofőrökkel. Azt hitte, hogy majd ő lesz a kis királylány, aki majd mindent megtehet. Megérdemelte.
2016. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem azért ahhoz, hogy megüssek valakit, lényegesen több kell, de nőt egyáltalán nem ütnék meg semmiért.
2016. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

#6:


A luxuskocsival repesztő kigyúrt orkok sajnos nem így működnek.

2016. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Hallod, jó füled van, hogy az autóban felhúzott ablaknál (ebben a hidegben) te még azt is tisztán értetted, mit mondanak egymásnak. Biztos megtörtént mindez, vagy csak az agyadban játszódott le?
2016. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem és nem is volt joga. Lehet szólni neki, hogy tanuljon meg közlekedni, de nem volt joga hozzáérni. A nő simán feljelentheti.
2016. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát aki egy autó alakon keresztül nem hallja 4 méteról ordibáló embert az süket szerintem. le sem kellet engednem az ablakot tisztán halottam mindent.
2016. nov. 29. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!