Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy színész számára a meztelen...

Egy színész számára a meztelenség jelent bármit is? Rokonok előtt se?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen (de lehet csak számomra kellemetlen ....) szituációba kerültem. Volt gimis osztálytársam színművészetire ment most végzett a nyáron és meghívott engem is, meg csomó régi osztálytársai is, meg a full családját rokonait is a vizsgaelőadásra-ami ugye nyilvános darab volt egy színházban. Annyit tudtam előzőleg hoyg egy „posztmodern „ darab.

Az egyik jelenetben a színdarab szerint az atomizálódott elidegenedett modern társadalmat akarták ábrázolni és ezt úgy tették hogy eldobálták ami náluk volt táska esernyő. Majd elkezdték a ruhát is dobálni. Gondoltam azért alsógatyánál tovább nem jutnak. Tévedtem.


El kell képzelni ott áll a színpadon a 22-23 éves színészecske ott ül a teljes rokonság (nagymuter vidékről stb) volt osztálytársak és a színészecske egy szál semmiben ott áll és a fütyköse ott lóbálódik. Igaz csak pár percig tartott de akkor is. Én legalábbis majdnem kijöttem.


Szerintetek egy színésznek ez az egész jelent bármit is ? Vagy náluk ez semmi belefér szót se érdemel?

Én a világ végére futnék ha az összes rokonom egy szál semmiben látna....

lehet maradi vagyok.


2017. okt. 8. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a hivatásától függ. Színészek között is van, amelyik nem igazán mutogatja magát.
2017. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na hát annyiban nincs igazad hogy ez neki a vizsgadarabja volt vagyis nem kívánságműsor ez a darab ez van benne ezt kéri a rendező csinálja vagy nem. Ha nem semmi gond, de mivel ez vizsgadarab így ha nem csinálja csúszik a végzése.

Szóval ha azt mondta volna nem akkor az + 1 év a végzésében így lehet nem jókedvében csinálta.

2017. okt. 8. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ilyen ripacs, aztán így akarta magára felhívni a figyelmet.
2017. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A színészet, vagy még inkább a nyilvánosság elé való kiállás alapvető eleme az exhibicionizmus. A meztelenség ennek csak egy foka. Aki ezt nem tudja leküzdeni már rögtön falba ütközik, és nem csak a vizsga miatt. Ennek a szakmának a hitelessége részben abból fakad hogy az adott személy mennyire képes átszellemülni a karakterévé. Mindaddig amíg mentális olyan dolog húzza vissza mint az hogy nehogy meglássák ruha nélkül, addig nem tud 100%-ban színész lenni, hiszen önmaga korlátaiba ütközik.


A te visszatetszésed az exhibicionizmus hiányából fakad. Ha lehámozod azt hogy mindenki egy kicsit más mint a többi (eltérő testméretekkel rendelkezik), végül is minden ember ugyanolyan és a meztelenség a legtermészetesebb megjelenési forma. Ezen pedig nincs mit szégyellni. A meztelenség önmagában még csak a szexualitásról sem szól, lásd a nudistákat. Ha el tudod fogadni önmagad és nem az érdekel hogy mit gondolnak rólad és te sem ítélsz el másokat a kinézetük alapján, akkor a meztelenség sem egy kínos dolog, megfelelő körülmények között.

2017. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A színészek többsége a meztelenkedésben nem lát mást, mint a magamutogatás lehetőségét. Persze vannak színészek, akiknek ez nem férne bele, de egyre ritkább.
2017. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

" Ha el tudod fogadni önmagad és nem az érdekel hogy mit gondolnak rólad "


Olyan ember NINCS akit nem érdekel mit gondolnak róla. NINCS. aki ezt állítja az hazudik.

2017. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Én gyerekkorom óta járok Berénybe Délegyre nudizni kisgyerekként muzsájból mert a szüleim vittek moszt felnőttkémnt azért mert nekem így tetszik,

De érdekel mit gondolnak róla és ha jön a nyár a strandszezon előtte fogyás edzés szoli hogy azért valahogy ki is nézzek....

Olyan nincs akit nem érdekel mit gondolnak róla max egy 80 éves tata. Na de azt nem is nézi már senki max rémüldözni...

2017. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez csupán egy szerep, szakmai feladadat amit adott esetben meg kell csinálni. Semmi több.
2020. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!