Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen igénytelen a...

Miért ilyen igénytelen a fogmosással sok ember?

Figyelt kérdés
Rendszeresen látom fb profilképeknél, hogy van egy fogkefetartó pohár, és a család összes fogkeféje abban van benne. A fogkefefejek összeérnek egymással, sőt jónéhány képen láttam olyat, ahol a fogkefe sörtéi már teljesen szét voltak állva, azaz a kefe már rég el van használódva. Namármost... kézmosás nélkül nekiáll fogat mosni, utána pedig a kez3be enged csapvizet amivel kiöblíti a száját. Bevíve ezzel egy rakatnyi bacit a szájba mivel előtte sokan kezet se mosnak.. láttam már ezt baráti összejövetelen stb.. és akkor csodálkozik a sok ember ha majdnem havonta jár fogászatra mert még arra se hajlandó, hogy vegyen egy új kefét az elhasznált helyett.
2017. okt. 8. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"láttam már ezt baráti összejövetelen" - az azért nem feltétlenül mérvadó. Pl. táborba, utazásra én sem viszek soha fogpoharat, ha ott adnak, akkor használom, ha nem, akkor sem esem kétségbe.

De tény, hogy sokan elhanyagolják a fogmosást:(

2017. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

A fogmosással kapcsolatos igénytelenséget jómagam sem értem.Az az alapvető higiénia része kellene,hogy legyen.Rettenetesen féltem a fogorvostól,igy jó ideig nem mentem,addig ameddig rá nem kényszerültem.Az hogy nem volt túl nagy gond a fogaimmal a rendszeres fogmosásnak és alapos tisztogatásnak tudom be.Ha nem mostam volna őket ötször több munkája lett volna afogorvosnak a fogaimmal.Azóta,hogy találtam rendes fogorvost a fogászati ellenőrzéseket se hanyagolom el.

Azt meg végképp nem értem ha egy nő nem mos fogat reggelnete,de gondolom a sminkeléssel nem sajnál félórákat eltölteni.Inkább a fogmosást választom a sminkelés heylett.

2017. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16%
Uristen, hozzaer a fogkefem anyamehoz. Hogy nem vitt meg el a mento... Hallod, el ne ajulj, de neha meg egymas poharabol is iszunk, ha osszecsereljuk. Sot, a huvelyebol jottem ki, es aszakemberhez meheben voltam! Na, apam, ott mennyi baci van! Vigyazz, meg ne fujjon a szel.
2017. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!