Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit változik az ember...

Mennyit változik az ember személisége z idősödéssel szerintetek?

Figyelt kérdés
Mikor a bulizós változatos életmód helyett marad az ágyban fekvős, alkalmi kiruccanásos...

#oszt_ön_mit_gondol_erről
2017. okt. 9. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Toleránsabb lesz az ember. Fiatal koromban mindenen felkaptam a vizet, ma egyik fülemen be, a másikon ki. Bulizni sem szeretek járni, már este 8 órakor bukik a fejem. Igaz, hajnalban már fent vagyok. Ez fiatal koromban, pont az ellenkezője volt.
2017. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Sokat változik. Egyrészt idősebb korában fáradtabb, nyűgösebb az ember, másrészt más dolgok lesznek a fontosabbak. Fiatalon a buli, zene, társaság, idősebb korban a nyugi, a meghitt, minőségi beszélgetések.
2017. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baromira személyiségfüggő.

Én 29 éves koromra ha lehet, mindenben az ellentéte lettem, mint fiatalabb koromban. Rengeteget fejlődtem és teljesen megváltozott a viselkedésem az emberek felé. Emellett én régen voltam magamba forduló és otthon ülő, most kb. csak aludni járok haza.

Ismerek viszont gyerekkoromból olyat, aki még mindig ugyanazon a szinten van és nem javul, sőt. Mint egy elkényeztetett 5 éves kis hercegnő. Félelmetes :D

2017. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen személyiség függő.

Van, aki 20 évesen is otthonülős, más 60 évesen is pörög.

Még azt sem lehet mondani, hogy megértőbb, türelmesebb lesz, mert van, aki éppen fordítva.

Talán kevésbbé hiszékenyek, befolyásolhatóak, mert jóval több a tapasztalatuk. persze, aki fiatalon hülye volt, idősebb korára is az maradhat.

2017. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki alapból pörgősebb személyiség volt fiatal korában, azt kezdi zavarni, hogy egyre lassabban megy minden. Majd idővel lassan belenyugszik. Ha családi problémák is közbelépnek, amin nem tud változtatni (pl.: gyerekének a válása), akkor befelé fordulóvá válhat.
2017. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!