Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül olyan ember...

Van rajtam kívül olyan ember aki annyira jelentéktelen volt mindig, hogy még az iskolás osztálytársai sem emlékeznek rá?

Figyelt kérdés

Eddig egy osztálytalálkozóra se hívtak meg. Meg tudnának találni de kiderült hogy nem is emlékeznek rám. Sokszor volt elötte is hogy ráköszöntem volt osztálytársakra, de nem jött semmi viszonzás, csak néztek. Azt hittem bunkók. Aztán körvonalazódott a dolog. Találkoztam nemrég az egyik sráccal, nézegetett, aztán odamentem hozzá. Ismerős voltam neki de fogalma nem volt honnan. Mondtam hogy osztálytársak voltunk, a nevemet de nem emlékezett rám ő sem.

Más is volt így hogy megkérdezte hogy is hívnak. De a többségnek abszolút “nem vagyok meg”. Azért se hívtak meg eddig. A általános és érettségi osztályképen sem vagyok rajta betegség miatt, így ilyen szinten sem tudok eszükbe jutni.

Kicsit rossz érzés hogy ennyire senki voltam már akkor is. Akkoriban nem tűnt ez ennyire fel nekem. 10 év telt el az érettségi óta. Nem nagy idő. Amúgy utána én messzire költöztem, nem jártam otthon azóta sem, de mégis emlékezniük kéne rám.


2017. okt. 9. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen:) Bár, én sem ismerek fel, egyetlen osztálytársam sem.

Viszont, veled ellentétben, ez engem, egyáltalán nem zavar.

Még annyit, két unokatesóm is ebben a városban lakik, ahol én és még látásból sem ismerem őket:))

2017. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 manó1235 ***** válasza:
100%
Itt vagyok! :) Hát én legfőképp azért kerültem szerintem feledés homályába mert általános iskolában nagyon csúnyácska voltam, meg úgy vissza húzódtam ahogy csak lehetett 1-2 barátom volt a többiekkel nem nagyon társalogtam. Így ha az osztályomból emlékeznek is bár nagyon sokan nem ismernek meg, az évfolyamtársaim egyáltalán nem tudják ki is vagyok. A középiskola ugyan az akikkel 9.-10.et jártam ( mert elég sok lebukott annak idején) Talán azoknak maradtam meg jobban akikkel végig jártam. DE azóta is rengeteget változtam, volt hogy rámírt egy kedves ismerős hogy basszus már fel sem ismerlek képekről sem . :D Osztálytalálkozókra nem vágyom ,és még nem is szerveztek. Nekem a sulikbl csak negatív élmények jöttek, nagyon sokszor kiközösítettek, stb. Így nem tudok boldogan vissza gondolni azokra az időkre. De engem is zavar hogy 8 évig egy osztályba jártam valakivel és nem bír vissza köszönni, még akkor is ha más baráti körben mozogtunk. DE inkább azzal magyarázm jó nem volt bunó csak nem ismert meg. :D Rengeteg ember van amúgy akit ismerek ők meg nem. 23/L
2017. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de ez mar annyira szomoru hogy szinte vicces :D velem is ez van,egy resze le se szart a maradek meg utalt. :D
2017. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. hasonlóan vagyok én is, de nem zavar mert ezek csak felszínes kapcsolatok voltak.
2017. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiii ***** válasza:
66%

Érdekes, hogy mindig akkor voltál beteg, amikor fotózkodás volt. Ez szemet szúrt. Vagy ez valami állandó betegség, ami miatt nem szeretsz fotózkodni? Ezt meg nehezen hiszem el, mert, ha ilyened lenne, akkor emlékeznének Rád.

Hát igen, emlékezniük kellene Rád. Vagy nem. De most milyen a szociális életed?

2017. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rám valószínűleg úgy emlékeznek, hogy jókat lehetett rajtam nevetgélni, mikor gúnyoltak, piszkáltak, megaláztak, társaságban időnként valamelyik előhozta a "húú az se volt semmi, amikor ezt-azt csinálták veled" dolgokat és megpróbálta poénossá alakítani.

Ez akkor volt amikor összefutottam vele.

Nem vágyom osztálytalálkozókra, így felnőtten megkomolyodtak, mások lettek, mint azok az örökösen mindig mindenen nevetgélő tinik, mégsem vágyom közéjük.

2017. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Engem soha nem piszkált, bántott senki. Mindenhol ottvoltam, én úgy éltem meg legalábbis. Utólag visszagondolva szótlan voltam, inkább csak vágytam rá hogy barátkozzanak velem, én mentem utánuk, de nem voltam túl népszerű. Fotózásokon véletlenül voltam beteg, nem állandó dolog volt (annyira nem emlékszem de talán az elsőnél nem is voltam beteg csak a szüleim kivettek erre hivatkozva valami miatt arra a hétre)

Szürke senki voltam, csak nem esett le! Amúgy iskolán kívüli telepi, utcabeli barátaim voltak akkor is. Most is vannak! Érdekes hogy amiatt is különc voltam hogy általános és középiskolában is én voltam az egyedüli aki a szomszéd városból járt, nem volt senki aki arra járjon haza (mondjuk emiatt lehettem volna emlékezetes)

2017. okt. 9. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen az iskolában találja meg az ember a neki való társaságot. Az a lényeg, hogy egyébként jól érezd magad
2017. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!