Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ágálnak a Halloween...

Akik ágálnak a Halloween ellen, mert Amerika meg nyugat majmolásnak tartják, miért használnak Windows-t?

Figyelt kérdés
Az is amerikai, az nem baj?

2017. okt. 10. 21:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
En Neumann-elveken alapulo szamitogepet hasznalok.
2017. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Aha és aki nem akar harakirit elkövetni, vagy repülővel belemenni egy hajóba az ne egyen sushit és ne nézzen animét. Mert ugye ezek meg japán dolgok úgyhogy ugyanolyanok.
2017. okt. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
És még megeszi a paprikáskrumplit is, szörnyű. :D
2017. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%

Mert a magyarnak nem szokása, hogy bárminek utána olvasson. A magyar csak fröcsögni képes, hogy fúj, nyugatmajmolás, meg hülye amerikai szokás, meg kegyeletsértés. De persze akik ezen hőbörögnek, azok a szép magyar szokásokra is jó magasról sz**nak, az ősi magyar ünnepekről meg lila fingjuk nincs. Imádják elrontani mások örömét meg elégedetlenkedni. Valaki boldog mer lenni, miközben ők nem azok? Mocskos hazaáruló, hülye libsi, nyugatmajmoló... hogy meri jól érezni magát?

Szánalmas a magyar nép, egymás torkát is átvágják, ha a másiknak valami éppen jobban sikerül.

2017. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
A kettő különböző dolog. Ettől függetlenül hülyeségnek tartom az ilyen alapú "magyarkodást" miközben elfelejtik azt hogy a magyar kultúra is egy folyamatosan változó, évszázadok óta fejlődő dolog. És nem egy fix pont ami megváltoztathatatlan lenne. Na meg szimplán manapság "divat" a nyugatot szidni.
2017. okt. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Valaki itt írta, hogy sokan vallási alapon ellenzik. Hát magamból kiindulva szerintem egy átlag kereszténynek van annyi lelki békéje, hogy nem áll neki fröcsögni, pláne nem utánajárás nélkül. Nekem nincs problémám a halloweennel, jópofának tartom, de megértem, hogy valakinek ez nem szimpatikus. Általábam a turbómagyarok szokása az ilyen viselkedés.

Igazaból abba sem gondolnak bele, hogy a temetőben mécsesgyújtás sem magyar eredetű szokás, hanem osztrák/német. Annak idején, amikor a Habsburgok behozták ezt a szokást, a magyar nemesek pont ugyanígy ki voltak akadva, hogy "fújjfujjnemmagyar". :D


Engem nem zavar, hogy van mégegy ünnep ap az évben, ha rajtam múlna, még más különféle ünnepeket is átvennék más népektől. Viszont nekünk is vannak jópofa hagyományaink, kár, hogy ezek eltűnőben vannak.

2017. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
9: Igazad van, lehet, hogy a Windows nem volt a legjobb példa, csak az amerikai mivoltára akartam felhívni a figyelmet. De a gyorséttermezés is amerikai, az valamiért nem zavarja az ilyen ún. "turbómagyarokat". :o)
2017. okt. 11. 15:01
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
"Szánalmas a magyar nép, egymás torkát is átvágják, ha a másiknak valami éppen jobban sikerül." - Látom, nem hazudtolod meg a véleményedet. :-D
2017. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%
"Hát magamból kiindulva szerintem egy átlag kereszténynek van annyi lelki békéje, hogy nem áll neki fröcsögni, pláne nem utánajárás nélkül." - Szerintem te átlagon felüli keresztény vagy, akiket én ismerek átlag keresztényeket (nem keveset), azok jobb lenne, ha templomba sem járnának.
2017. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
82%
A Halloween nem amerikai, hanem ősi kelta ünnep, Amerika is csak átvette. :-)
2017. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!