Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Hannaróza névről?

Mit gondoltok a Hannaróza névről?

Figyelt kérdés
Szerintem a Hanna nagyon szép Név…. Viszont Egyre többen vannak, HannaRóza pedig szerintem egy nagyon szép név, az angol Rosie név a favouriteom...viszont sokan mondják, h öreges...ti mit gondoltok róla? Vagy úgy, h Hannaróza, vagy úgy, h Hanna Róza

2017. okt. 12. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
A Róza cigányos. Ennélfogva a Hannaróza is.
2017. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 piriiiii ***** válasza:
94%

Igazából egyik se tetszik, külön se, egyben meg borzalmas, még nem is láttam, hogy volna ilyen név.

Hannarózaként pedig nekem olyan fura, hogy két név van egyben, és így a második név kisbetű. Bántja a szememet (jó, tudom, ott az Annamária, de akkor is).

2017. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem hangzik rosszul, de kettő együtt nagyon zsidós. (Ha ehhez a kultúrához tartoztok, akkor teljesen jó.)

Lásd legnépszerűbb zsidó lány nevek:

[link]

2017. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek ezek az egybeírt nevek, legyen akkor Hanna Róza.
2017. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem feltétlenül öreges, egyszerűen csak borzalmasan hangzik. Mi értelme van megnehezíteni a gyerek életét? Mindenhol külön fogják írni a nevét, akármennyire is gyorsan fogja mondani.

Inkább írj egy novellát, amiben benne van egy Hannah, meg egy Rosie nevű lány, a gyereknek meg normális nevet adj.

De ez persze csak az én véleményem, biztos van rajtad kívül is, akinek tetszik.

2017. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez így egyben nagyon kellemes, fiatalos név. Az picit mondjuk levon belőle, hogy önmagában a Hanna név nem tetszik, tehát pl egy Annarózát szebbnek tartanék; vagy Emmarózát pl esetleg, de a Hannaróza is jó.
2017. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

A "Hannaróza" -engem a Benkő D Bazsarózsájára emlékeztet....-nem jó.


De az egyik válaszoló írta az "Annaróza" nevet az bájos nagyon.

2017. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy mosógép márkának tűnik (bármilyen fura). A Hanna nevet szépnek tartom,de ezzel a Rozival csak el van rontva...
2017. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem Emmaróza jut róla eszembe (Szfvár és Szbattyán közti terület). Nem tetszik a név: vagy Hanna vagy Róza, Rózsa a jobb.
2017. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Foot1, pacsi, nekem is!:D

Egyébként szép név, tetszene is, ha nem lennék Fejér megyei.:)

2017. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!