Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha egy felnőtt...

Mit gondoltok, ha egy felnőtt nő kívánságlistát készít?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokról, amiket jelenleg nem tud megengedni magának, de majd egyszer hátha.

Vannak rajta ruhák, kozmetikumok, parfümök, de van olyan is, amin utazással, továbbképzéssel kapcsolatos célok vannak.

Az előbbit csak a gépén tárolja, az utóbbi viszont ki van akasztva a szobájába az íróasztala fölé. Képekkel meg mindennel.


Nem gyerekes már ez így 20 felett?

Elvégre el kell jöjjön egyszer az a pont, amikor az ember lemond a vágyairól, és megtanul felnőni


2017. okt. 12. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnőni nem egyenlő azzal, hogy nincsenek vágyaid.
2017. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha lemondanál a vágyaidról, mi vinné előre a világot? A lista egyébként is a siker kulcsa.
2017. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Legalább vannak kimondott céljai. Sokan csak célok nélkül agonizálnak nap, mint nap. Ha ezt jelentené felnőni, akkor én sose akarok :D
2017. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jól csinálja!!

A legjobb, hogy a szeme előtt vannak, miket akar elérni.

2017. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

A vágyakból célok lesznek, a célból pedig eredmény, ha nem mondasz le róluk. Más kérdés, hogy az embernek meg kell találni az egyensúlyt a vágyálom és a reálisan megvalósítható vágy közötti egyensúlyt, és ezeket megfelelően helyén kezelni.

A kitűzött lista pedig remekül bevált motivációs eszköz, amit ha mindennap látsz, belédivódik, ösztönöz, nem engedi hogy feledésbe merüljön, ezért küzdeni kezdesz érte.

Szóval nem, szerintem nem gyerekes dolog:)

2017. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Nevezze át kivánságlistáról célok listájára vagy bakancslistára és abban a pillanatban a gyerekes dolog átmegy egy céltudatoa felnőttet jellemző dologba.
2017. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó dolog, nincs benne semmi gyerekes.
2017. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te tènyleg ilyen gáz vagy? Mi közöd van hozzá, hogy egy másik embernek mi van a szobájába? Ez a legnagyobb problèmád? Esetleg kedvenc hobbid másokat cikizni? Te vagy a gyerekes. Kedves kèrdező.
2017. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos, nekem szimpatikus lenne, azt gondolnám, vannak elképzelései, nem csak teng-leng. Nekem is van bakancslistám, sőt, gyűjtöm minden évben, hogy abban az évben milyen sikereket értem el. Most épp a ruhásszekrényem ajtajának belsőoldalára tervezek ruhaösszeállításokat kiragasztani a saját ruháim fotóival.
2017. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, és én is szívesen kiakasztanám ezeket, de nekem olyanok a lakótársaim, hogy belekötnek...


A kérdező amúgy szerintem nem kritizált senkit, szerintem magáról írt.

2017. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!