Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki munkahelyet fizetés alapján választ és nem a szerint, hogy szereti vagy sem amit csinál?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egyébként egy tök értelmes, normális emberről van szó
2017. okt. 3. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megélhetési munkavállaló!!!444
2017. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az alapján választok, ugyanis pénzből élek.
2017. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elítélni érte, ő úgy tekint a munkára, mint pénzkereseti forrásra. A pénzét, amit pedig ezzel keres, olyan dolgokra költi, amit szeret. Ha a sört szereti, akkor arra, ha a francia újhullámot, akkor meg arra... Hol itt a probléma?
2017. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most fogok váltani, mert netto 140.000-ből adok haza 40-et, befizetem a telefonszámlám... ami 15k.

Havi 85k marad ruhára, kajára, programokra... ami szinte semmi...

Pénzből él az ember, főleg ha fiatal...

2017. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Irigykedem azokra akik szeretik a munkájukat, bár én még ilyennel nem igen találkoztam. Az általad írt illetőről azt gondolom, hogy élelmes. Én is így gondolkozok.
2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös,pedig vannak,akik szeretik a munkájukat,csak ez egy tipikus magyar tulajdonság a legtöbb emberre,hogy a munka az csak sima meló,utálnak reggel elindulni a m.helyre,délután meg alig várják,hogy húzhassanak el és persze a fizetés kevés.

Én például szeretem a munkámat,a m.helyemet,szeretek alkotni,hasznos dolgot létrehozni,és nem is keresek rosszul.

Egyébként a kérdésre válaszolva: persze mindenki pénzből él,de nagy fizetés eltérés miatt én biztos nem a jobban fizető rossz helyet választanám,mert a stresszmentes m.hely sokszor többet ér.

2017. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a munkám, de nem ítélem el azt, aki pénzért vált.
2017. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meg tudom érteni, tekintve hogy elsősorban azért dolgozunk hogy legyen pénzünk.


Személy szerint mondjuk én szeretem a munkám, munkahelyem, meg a vele járó kihívásokat. Az sem utolsó szempont hogy jól megfizetik. Ha ugyanezért fele-harmad ennyit kapnék akkor hamar meg is utálnám. Meg úgy lennék hogy minek törjem magam valamiért amivel nem lépek előre.

2017. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a saját maga ellensége olyan szempontból, hogy hosszú távra egy olyan életet rendez be magának, amit nem fog igazán élvezni.


De az ő dolga, ráadásul kényszerítő körülmények is lehetnek.

2017. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy mit gondolok róla? :D Minden ember a fizetés alapján választ munkahelyet, mivel a számláit csak pénzzel tudja befizetni, munkakedvvel nem. Vagy felétek talán elfogadják a szolgáltatók azt kifogásnak, ha nincs befizetve a számla, hogy "bocsánat, de tudják a mostani munkahelyemen nem keresek eleget, ellenben nagyon szeretem a munkámat"? :D
2017. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!