Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem manipulálni az...

Szeretem manipulálni az embereket, és hazudni nekik, játszani velük, mint pl. a "Kegyetlen játékok" című filmben - jól csinálom, és élvezem. Van itt olyan, aki csinál hasonlót?

Figyelt kérdés

Még általános suliban kezdődött, valahogy fura volt, hogy az osztálytársak, és a tanárok hatni akarnak rám, irányítani - nem értettem, ezért megfordítottam a dolgot, így viccesebb volt :)

Középsuliban még viccesebb volt, főleg amikor már valaki helyett hazudtam (mert olyan jól csináltam), szóval élveztem a helyzetet.

A munkában (építőipar), főleg üzleti életben is jövedelmező képesség - és persze vicces, hogy vállalkozóként több különböző képzelt életem van, aminek köszönhetően kitűnően megy az üzlet.


Félre ne értsetek, nem "bűnöző" vagyok, csak jó a dumám - pl. ma vettem egy konténert 200-ért, ami 600-at ér, de 800-ért fogom eladni, mert összehazudtam mindent, hogy karácsonyfát árulok és arra kell, meg el kell szállítani, amire kell egy b30 as toronydarus teherautó nyergesplatóval, útvonalengedély, meg kolorán konténerfesték, dupla szigetelés, meg sorolhatnám még 10 percig, de a lényeg, hogy az eladó elhitte, hogy végülis egy romhalmaz, meg 1000 gond van vele, amitől én mind megszabadítom, és lényegében 20 perc alatt elszállítottuk gond nélkül, és jó állapotú, fel sem kell újítani :)


Van itt olyan, akinek hasonló hobbija van?

Párkapcsolatban hogy boldogultok?

Én sosem hazudnék a páromnak (szerintem morbid dolog olyannak hazudni, akivel együtt vagy). Viszont az eddigi barátnőimnek valamiért felfoghatatlan, elviselhetetlen volt, amit csinálok, és nem igazán értem, hogy miért.

27/F


2017. okt. 12. 20:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Értelmes kérdésre lehet csak értelnes választ adni. Semmi kérdés nincs itt, csak előadtad a béna sztoridat, hogy "villogj", majd lepontoztál mindenkit.....

Kb ennyi értelme van annak, amit fostál....

2017. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Szopjál lovat
2017. okt. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Hiába pontozgatod le a válaszokat, attól még egy szerencsétlen, nulla élettel rendelkező hülye nyomorék maradsz, akinek az egyetlen szórakozása a becsületes emberek átcseszése. Légy magadra azért nagyon büszke, végül is egy kis tinédzser támogatód azért akadt:)
2017. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Az életben Darwini kapitalizmus van, azaz túlélés és előrébb jutás - nem érdekel, sőt élvezem, hogy olyanokat manipulálok, akik se kutyám, se macskám, és nem zavar, hogy kioktattatok, nem sértődtem meg, vagy ilyesmi, mert valószínűleg így huszonévesen is előrébb járok egy sikeres építőipari cég tulajdonostársaként, mint ti...


A kérdés pedig egyértelmű volt, hogy hogy boldogultok párkapcsolatban (mármint a hasonló cipőben járók), de erre sajnos nem kaptam választ.

2017. okt. 14. 10:18
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a király! Kit érdekel a becsület, az empátia vagy a bűntudat. Ezek túlértékelt, felesleges emberi tulajdonságok! Csak gátolnak a kiteljesedésben és a sikerességben. Minnél gátlástalanabb vagy annál több pénzt tudsz letenni az asztalra, annál jobban játszod ezt az életnek nevezett játékot! Mert igen, ez egy játék. Nincsenek társak, ember embernek farkasa. Gázolj át minnél több emberen, akár a hozzád közelállókon is, hiszen ők gátolnak téged a sikerességben, a pénzszerzésben.

Hogyha még nem vagy teljesen pszichopátiás, és esetleg valamilyen bűntudat szerűséged van, hát barátom arra is van megoldás! Tegyél ki egy kérdést egy olyan oldalra ahol lehetséges hogy találkozol olyan nagyszerű, életben szintén sikeres és jól boldoguló emberekkel mint te vagy! És akkor megnyugodhatsz hogy nem csak te vagy ilyen hanem ebben az elképesztő világban vannak még hozzád hasonló egyedek! Így már nyugodtan lehunyhatod a szemedet, mivel az az ügyfél vagy embertárs akit holnap átb*szol azt valaki más úgyis átb*ssza szóval mint ne lehetnél te az? Hiszen az élet így működik!


Na, most jobb ugye?

2017. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó jó, király vagy, meg felsőbbrendű, de mi ez a faxrázás egy anonim oldalon? Sikeres embereknek nincs szüksége erre, sikeres emberek adják a nevüket, az arcukat a megnyilvánulásaihoz, de Te csak semmibe tolod bele a "sikereidet". Melyik az a építőipari cég? Lehet még ismerjük is egymást, mert beszállító cég tulajdonosaként, nagyon sok embert ismerek.

Amúgy én hiszek karmában, és tudhatnád, hogy ez pont az a biznisz, ahol nagyon vigyázni kell kijelentésekre, mert az ellenőrzések nagyon hamar mennek.

Ja és 29 éves vagyok. Tehát.nem csak Te vagy a király, csak Neked kell egyedül önigazolás.

2017. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Kérdező fogalmad nincs mi a manipulálás, ha ez szerinted az....amit te csinálsz nem manipulálás, és nem jársz vele sehol később sem. Kivéve, ha c..gány kupec piacos a nagy karrier álmod :D
2017. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Jah és a darwiniságon múlna már rég életképtelenségi díjat kaptál volna :D
2017. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha már túlélés és előbbre jutás, tulajdonképpen vessük tűzre a pénzt és menjünk vissza az őskorba, ahol az erősebb győzött. Az már nem is annyira tetszene, mi? Pedig nem áll ám túl távol az általad képviselt gátlástalanságtól.
2017. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

És a kérdésemre még mindig nem kaptam választ, ami tök vicces, szerintetek én vagyok a sátán meg minden... Én is csodálkozom az ügyvédeken, vagy a vadászok milyen boldog párkapcsolatban élnek, holott ismerek néhányat, és tudom, hogy milyen embereket védenek... vagy a konyhaasztalon belezik ki az őzet, miközben anyuka és a gyerek a másik szobában nézi a Bambi mesefilmet - és ez belefér a boldog párkapcsolatba.


Amúgy jobban hazudok annál, hogy "átverjem" az embereket - nem jönnek rá, egyszerűen elhiszik, hogy ez az igazság (mint pl. a konténeres), és egyáltalán nem érzik úgy, hogy becsaptam őket, és nem is neheztelnek rám - ilyen szinten vicces, hogy hol is van a határ az igazság és a hazugság között.

2017. okt. 15. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!