Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem manipulálni az...

Szeretem manipulálni az embereket, és hazudni nekik, játszani velük, mint pl. a "Kegyetlen játékok" című filmben - jól csinálom, és élvezem. Van itt olyan, aki csinál hasonlót?

Figyelt kérdés

Még általános suliban kezdődött, valahogy fura volt, hogy az osztálytársak, és a tanárok hatni akarnak rám, irányítani - nem értettem, ezért megfordítottam a dolgot, így viccesebb volt :)

Középsuliban még viccesebb volt, főleg amikor már valaki helyett hazudtam (mert olyan jól csináltam), szóval élveztem a helyzetet.

A munkában (építőipar), főleg üzleti életben is jövedelmező képesség - és persze vicces, hogy vállalkozóként több különböző képzelt életem van, aminek köszönhetően kitűnően megy az üzlet.


Félre ne értsetek, nem "bűnöző" vagyok, csak jó a dumám - pl. ma vettem egy konténert 200-ért, ami 600-at ér, de 800-ért fogom eladni, mert összehazudtam mindent, hogy karácsonyfát árulok és arra kell, meg el kell szállítani, amire kell egy b30 as toronydarus teherautó nyergesplatóval, útvonalengedély, meg kolorán konténerfesték, dupla szigetelés, meg sorolhatnám még 10 percig, de a lényeg, hogy az eladó elhitte, hogy végülis egy romhalmaz, meg 1000 gond van vele, amitől én mind megszabadítom, és lényegében 20 perc alatt elszállítottuk gond nélkül, és jó állapotú, fel sem kell újítani :)


Van itt olyan, akinek hasonló hobbija van?

Párkapcsolatban hogy boldogultok?

Én sosem hazudnék a páromnak (szerintem morbid dolog olyannak hazudni, akivel együtt vagy). Viszont az eddigi barátnőimnek valamiért felfoghatatlan, elviselhetetlen volt, amit csinálok, és nem igazán értem, hogy miért.

27/F


2017. okt. 12. 20:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

"Félre ne értsetek, nem "bűnöző" vagyok, csak jó a dumám - pl. ma vettem egy konténert 200-ért, ami 600-at ér, de 800-ért fogom eladni, mert összehazudtam mindent"


373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.

(2) A büntetés vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás kisebb kárt okoz, vagy

b) a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó csalást

ba) bűnszövetségben,

bb) közveszély színhelyén,

bc) üzletszerűen,

bd) jótékony célú adománygyűjtést színlelve

követik el.


Értem én király vagy, meg csaló, de.miért reklámozod magad? Valami még sincs rendben a Te király életedben.....

Valoszinüleg a parkapcsolatodra azert.nem jött válasz, mert a lőtéri kutyát nem érdekli....

2017. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
69%
Te kérdésedre nincs is válasz amatör neten magadat fényező hülyegyerek vagy, aki azt hiszi kemény közbe csak arca va,, és megmagyaráz minden szart....semmi más :D
2017. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz!
2018. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb le kell vetkezned ezt. Amúgy nekekem is vannak hasonló hajlamaim.
2018. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Jobban boldogulok az üzleti életben mint 1 éve, szóval nem panaszkodom... Párkapcsolat is alakulóban van, szóval boldog vagyok, nem kell félteni :)
2018. szept. 28. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!