Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Furcsa" magány. Voltatok már...

"Furcsa" magány. Voltatok már ilyen helyzetben? Segítség?

Figyelt kérdés
Van családom, rengeteg haverom, sok megértő, megbízható barát. A megjelenésemmel semmi gond nincs. Elég sokat járok bulizni, ahol többször is sikerül aznapi partnert találnom, de ezekből másnap semmi nincs. Mindenki egy életvidám, magabiztos embernek ismer, de belül szenvedek. Nagyon magányosnak érzem magam. Van egy üresség a szívemben. Nem egy konkrét lány szerelméért sóvárgok, hanem hogy legyen valaki, akit szerethetek, és akitől a viszonzást is megkapom. De nincs senki, senkim... Voltatok már hasonló helyzetben? Annyira eluralkodott már rajtam ez a negatív érzés, hogy ezzel kelek, ezzel fekszek nap mint nap. A lehetőségekkel élnék, ha lennének. Ez a tipikus "megvan mindenem, mégsincs semmim" helyzet. Voltatok már ilyen helyzetben? Valami tanács? Hova járjak, ahol növelem annak esélyét, hogy találok egy hozzám illő, normális lányt? A válaszokat előre is köszönöm. 18/F

2013. jún. 18. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát nincs oylan, aki tetszik?
2013. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Archi^^ ***** válasza:
55%

A "megvan mindenem, mégsincs semmim" mondás azért a Te esetedben kicsit erős. Tanuld meg értékelni azt ami van, a családod, a barátaid!

A barátnőre pedig görcsölj rá, csak rosszabb lesz. Tereld a figyelmed a róla, érezd jól magad a barátaid körében, és amikor nem számítasz rá, pont akkor fog jönni egy lány. :)

2013. jún. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

2 :37 éves vagyok, nekem is ennyit tanítottak a szüleim a párkeresésről. Elmondom: nem volt igazuk! Ezt ugyanúgy lehet, és sokaknak szükséges is tanulniuk, mint másnak a zongorázást. Éveken, évtizedeken át is! Nem mindenki Mozart!

Hány meg hány esetem van viszonzatlan szerelemre! És ezt igenis meg lehet tanulni alakítani! Nem csak véletlen az, hogy hogyan alakulnak a párkapcsolatok és hogy alakulnak-e egyáltalán! A vonzalomkeltés is egy tudomány.

2013. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Pontosan ugyanígy vagyok én is. Egyelőre még keresem a megoldást :D

19/L

2013. jún. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Értékeld, amid van. A többi csak rinya.
2013. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen megértelek. Nekem is meg van minden, család, barátok, ész, nem borzasztó megjelenés, mély gondolatok, mégis üresnek érzem az életem mert nincs meg az az Egy. Akár igazi barát, akár szerető barátnő.


Csak annyit tudok mondani, amivel én is nyugtatom magam minden felkeléskor: talán majd ma !


20f

2013. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Mi lenne, ha nem abban találnád a megnyugvást, hogy lesz egy lány, akit szeretsz? Én hasonló helyzetekben inkább még jobban elfogadoma zt, hogy teljesen egyedül vagyok. Ilyesztő, de valójában tényleg így van.
2013. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A lelke mélyén mindenki magányos. Ugyanis mindenkinek a tudata a saját kis koponyájába van zárva. S mindenki arra vágyik, hogy szeressen valakit, és az a valaki viszontszeresse. Sajnos a 21. században ez gyakorlatilag képtelenség már, mert mindenki bedilizett.

Ez egy ilyen világ. Kifelé mindenki azt mutatja, hogy az élete egy tökéletesen vidám buli, otthon meg sopánkodik, hogy nincs senki akit szívből szeret. Ilyenek vagyunk mi emberek.

2013. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A lelke mélyén mindenki magányos. Ugyanis mindenkinek a tudata a saját kis koponyájába van zárva."


1. mondathoz: a lelke melyen senki se maganyos... a lelke melyen mindenki egyedul van, de az nem rossz erzes... a maganyt akkor erzi az ember, ha nincs elegge a lelke melyeben ;)


2. Ha azt hiszi valaki, hogy a tudat be van zarva a koponyaba, alighanem tenyleg maganyosnak erzi magat. A tudat nincs bezarva sehova se, foleg nem egy koponyaba... mi valamiert a fejet erzezzuk a figyelmi allapotunk kozeppontjanak, holott mar azzal nagy terhet dobunk le a vallunkrol, ha ezt a figyelmet nem a fejunk"be" koncentraljuk, hanem hagyjuk szetaradni az egesz testben es azon kivul...

2013. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"S mindenki arra vágyik, hogy szeressen valakit, és az a valaki viszontszeresse."

A vagy is egy tok felesleges dolog... a vagy arra van, hogy sovarogjunk valami utan, ami nincs, es elhisszuk, hogy akkor lesz jo, ha azt megszerezzuk... kint-bent/subjektum-objektum latasmodban a magany megmarad, mert ott az letezik is. csak epp felesleges hinni neki.

2013. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!