Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A számítógép szenvedélybetegsé...

A számítógép szenvedélybetegséget hogyan lehet gyógyítani? Vannak terápiás otthonok fiatal felnőttnek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Vannak, de nem magyarorszagon.
2017. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Terápiás otthon?.. Kihúzod a gépet oszt kész, minek kéne ilyen terápiás otthon?!


Hiába mész terápiás otthonra, ha nem akarsz ott sem fogsz tudni meggyógyulni.

Úgy tudod gyógyítani, hogy megérted miért van jelen ez a betegség.

Valószínűleg azért, mert menekülsz az élő világtól, mindennapi élettől, mert ha élveznéd a való világot akkor nem kezdenél el gépezni odabent egyedül.


Mit kell tenni ehhez? Megtanulni élvezni a való világot.

2017. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogos amit írtál, de nem magamról van szó, hanem ismerősről. Már nem mos, nem mosogat, nem takarít, nem dolgozik, nem tanul. Hogy lehet ebből kihúzni?
2017. okt. 14. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hekkeld meg a gepet, veszitse el a fiokokat, ne legyen az elso ket hetben lehetosege ujra jatszani. Nekem ia volt egyszer egy ilyen korszakom, szerencser rovid ideig. Par honap utan probaltam lealni, de nem ment aztan a sors segitett. Valaki meghekkelte a gepemet es az adatok nagy resze torlodott, plusz a jelszavakat is megtudta, feltorte a fikjaim nagy reszet, igy sztornoznom kellett mindent. Uj e mail cimek stb a jatekban mar tul fejlett voltam igy lusta voltam elolrol kezdeni, hisztiztem mint egy gyerek de aztan kimasztam az odumbol es ahogy mar elotte is irtak elkezdtem elvezni az eletet. Rakj egy egyszeru szuro programot ami kitiltja a keresojebol a jatekot. Elrejted valami mappaba aztan majd kihisztizi o is magat es eszhezter. Sok sikert :)
2017. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!