Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez micsoda? Nagyon rossz....

~Gold'Y# kérdése:

Ez micsoda? Nagyon rossz. (többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy pánikrohamom 2 hete, és azóta úgy érzem magam, mintha csak erre tudnék gondolni, mindig ezen zakatol az agyam. Mostanában úgy tűnt, mintha kezdenék kilábalni ebből az egészből. Viszont ma egy olyan 10 perce teljesen magam alatt voltam, semmihez sem volt kedvem, aféle bizsergő érzésem volt. Fejben arra gondoltam, kiút-e az öngyilkosság, mi lehet a halál után. Ettől megilyedtem, és még rosszabbul lettem. Aztán kimentem az udvarra a haverommal, és kicsit jobban lettem. Szerintem ez az időjárás miatt lehet, hogy ennyire magam alá estem. Nagyon rossz volt, be is vettem egy Sedatif PC-t, hátha jobb lesz. Már voltunk Pszichiáternél múlthét szerdán, és akkor még Szuicid intenció még nem volt, nem tudom pontosan mi az, de most elkezdtem rajta gondolkozni, de nem fogom megtenni. Azt írta a lapra, hogy: Depresszió irányában veszélyeztetett. Ettől meglepődtem, mert eddig tök jól voltam. Ezen az állapoton mi segíthet? Pszichológus segíthet ebből kilábalni? Mert már kezd elegem lenni ebből...

2017. febr. 26. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem járj sűrűbben pszichológushoz , és ne nagyon legyél egyedül, jobb ha beszélgetsz ( akár erről, akár tök más dologról) mert sok mindenről el fogja vonni a gondolataidat, nem fogsz ezen rágódni állandóan.

Lehet kapni dm-ben stresszoldó bogyókat a Nervenpfleget, szerintem az tud hatni, amikor sajnos nagyapám meghalt nem túl rég, édesanyámnak rettentő lelki problémái voltak, (pszichológusról bezzeg hallani sem akart) és ez segített, nekem is, és ez nem gyógyszer hanem gyógynövényes dolog, egy próbát szerintem megér :)

Sok sikert, bármi is legyen de az öngyilkosságon ne gondolkodj kérlek, amíg lehet orvosolni addig próbálkozz, ne add fel, nem szabad...

2017. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Folyton ezen jár az agyad, és nem tudsz szabadulni tőle? Nem tudsz azonosulni vele? Félelmet, szorongást kelt ez a gondolat? Ha igen a válaszod mindhárom kérdésre, akkor kényszergondolatról van szó, ami a kényszeres-rögeszmés zavar (ocd) jele. Még valószínűbb, hogy ez a problémád,ha a gondolatokhoz bizonyos cselekvéseket is társítasz. De majd a doki megmondja, én csak tippelni tudok.
2017. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!