Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tovább fogyni?...

Hogyan tudnék tovább fogyni? Hogyan lehetnék boldog? Mit tegyek a zabálás utáni rossz érzések, szédülés, stb ellen? Mit tegyek, ha mindig baromira fáj a szívem? Orvoshoz nem szeretnék menni ezzel.

Figyelt kérdés
Evészavaros vagyok, hetekig simán eléldegélek napi 100-500 kalórián, néha van, hogy nem is eszek semmit egész nap, és csak vizet iszok. Aztán jön 2-3 nap, amikor mindent felzabálok amit találok, és nem is értem, hogy fér belém. Ezeken a napokon 1000-1800 kcal között eszem. Ilyenkor mindig sírok, a bűntudattól és a fizikai fájdalmaktól. Érzem, hogy a gyomrom feszül, majd tágul, aztán ki akar durranni, és szédülök, járni is alig tudok, és olyankor meg akarok halni.. Amúgy sincs valami nagy életkedvem, de ebben a pár napban teljesen értelmét veszíti minden, és csak ki akarok szállni ebből a mókuskerékből. De én csak fogyni szeretnék, de így nehéz.. 168cm/44 kg vagyok, de minimum 38 szeretnék lenni. Viszont a szeretteim azt szeretnék, hogy felhízzak. Mint egy disznó. De azthiszem, soha többé nem tudnék már napi szinten ennyit enni. Lelki is fizikális okok miatt egyaránt. És nem is szeretnék. Ja, és néha meg szoktam szédülni, és egyik reggel összeestem. Lehet, hogy azt sem bánnám, ha végre meghalnék, csak legyen már vége. Csak fogyni szeretnék. :( Van valami ötletetek a fenti kérdéseimre?

2017. febr. 6. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:
16/L
2017. febr. 6. 20:50
 2/8 Krisz85 ***** válasza:
100%

most tényleg ezt kérdezed? googlizd ki szépen az evészavar lelki okait, és magadra ismersz, és egy jó tanács, mert ebből akár hosszú távon sajnos temető is lehet, úgy hívják pszichológus.


168 cm -sen 50-60 kg lenne a normális még alacsony testzsír mellett is, jobb ha dokihoz mész, mert ennek nálad csak lelki okai vannak, amit nem a gyak kérdésed pont hu-n fog megoldani valaki, hanem Te saját magad, + pszichoterápiás kezeléssel

2017. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De, orvoshoz kell menni ezzel.
2017. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Betti, te vagy az? :/
2017. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Taügetosz.
2017. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 1800 kcal az jó. A "zabálós" napjaid egy részén kvázi koplalsz, ezt tudod?

Amúgy meg tömegelned kéne. Nem nézhetsz ki jól. S lelkileg is vannak gondok.

Még az sem érdekel, hogy összeesel a koplalástól...

2017. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből hamarosan kórház lesz, ha így folytatod. A zabálós napokon eszel normális mennyiséget, csak az emésztésed már gallyra ment, azért nem bírod. Hozzáértő orvosi segítség erősen ajánlott, ezt egyedül nem fogod tudni megoldani.
2017. febr. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 38 kilóval sem leszel boldog, ilyen ez a testképzavar... Láttam már nagyon durva képeket csontvázhoz hasonlító anorexiásokról :( Akkor leszel boldog, ha hosszabb időre helyreáll a testsúlyod, a hormonrendszered, az egészséged, még ha te most nem is ezt szeretnéd. De addig még hosszú lesz az út, ha egyáltalán eljutsz oda.
2017. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!