Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy nagyra nőtt gyerek...

Én egy nagyra nőtt gyerek vagyok? :S a barátnőm emiatt hagyott el. Vagyis nem is jártunk igazán csak majdnem de nem is baj, amúgy sem akartam csjat, csak mindenkinek volt, nekem is kellett.25f

Figyelt kérdés
szóval animéket nézek, rajzolok, színezek felnőtt színezőt és játszom PS4-el meg xbox-aé meg van nintendóm is. Legózni is szeretek és conokra járok. televan a szobám cuccokkal, plakátok, plüssök animés dolgok stb.
2017. okt. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai nők már ennyi idősen kocsit,lakást,fizetést, várnak el a férfiaktól.Szerintem nincs veled semmi baj a nőknek lettek hatalmas elvárásai.De a durva ha ez mind meg van fiatalon akkor semm akkarnak gyereket mert kariert mennek épiteni. Meg kell nekik hatalmas cél is nagyob lakás,2 kocsi,nagyob fizetés különben elmenek.Régen meg csak elég volt ha elmondta az érzéseit a házaság meg nem csak papir volt amitt újitanak mostanság gyakran.
2017. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan gáz dolgok ezek, a gondolkodásmódod viszont annál inkább...

Azért kellett csaj, mert mindenkinek volt, lol :D

2017. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezektől nem vagy gyerekes. Inkább aranyos.
2017. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!