Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell mindenkinek vigyázz...

Miért kell mindenkinek vigyázzban állnia egy gyerek miatt?

Figyelt kérdés

A lépcsőházban lakik egy pár, akinek van egy 4 éves és egy 9 hónapos gyereke. A minap mindenkinek a postaládájába betettek egy beosztást, amiben leírták, hogy a megadott alvásidőkben nem lehet sem zuhanyozni, sem bútort tologatni, sem tűsarkúban végighaladni a folyosón, sem porszívózni, sem fúrni stb. az emeleten, mert alszik a baba/szerek/kiskutya.

Ellenben a legkissebb gyerekük pontban hajnali kettőtől ötig ordít. Minden nap. Borzalmas egyszerűen.

Én marhára megértem, hogy mennyire nehéz egy gyerekkel, de ez túlzás egy kissé (nem, nagyon). Jelenleg ott tartunk, hogy 3 emeletnyi ember (a mi emeletünk, az alattunk és a felettünk lévők) "áll vigyázzban" egyetlen család miatt. Amikor pedig említettem az anyukának ezeket a problémákat (teljesen normálisan), leordította a fejemet, hogy addig ne szóljak be, ameddig nincs gyerekem. Mert, aki nem nevel gyereket annak nem kell sem lakást felújítania, sem fürdenie, sem aludnia...

Már teljesen kivagyok ettől. Tényleg jogos ez a viselkedés? Komolyan a költözésen gondolkozom már...


2016. szept. 6. 16:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális. Költözzenek tanyára.
2016. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Magasról tojnék a fejére! Megkérdeztem volna a tőle a helyedben,hogy ki a fransz vagy te,hogy házirendet írj elő?! Magasról tojok a majmaidra!
2016. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Kissé elszaladt a ló...

3 gyerek anyukájaként tökre megértem, hogy az alvásidő szent, de azért álljon meg a menet... :O

Amúgy hol alszik szegény gyerek? A gangra épített zuhanyzóban? Mert amúgy el nem tudom képzelni, hogy a folyosón tűsarkazást és a zuhanyzást be kéne tiltani 3 emeleten...

Én megmondanám neki, hogy direkt nem fogunk zajongani az alvásidejükben, ezt megígérjük, de a normál életvitel zajait nem tudjuk és nem is akarjuk megszüntetni. Arról nem beszélve, hogy mi van, ha a gyerek mégsem pont akkor alszik egyik nap, na? 3:)

2016. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Bedobnék nekik egy beosztást mettől meddig nem sírhat a gyerek, nem porszívózhatják az orrát, a nagyobb gyerek mikor szaladgálhat a folyosón.. ha ebből nem értenek, akkor közös képviselő
2016. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%

Két egészen különböző dolog hogy empatikus próbálsz lenni valakivel és elnézel neki kisebb dolgokat, és az hogy alárendeled magad minden kívánságának.

Ha három emeletnyi ember így "becsicskul", jó hogy kiélvezi azt amit megkapott, majd még tenne rá még pár lapáttal amíg lehet az határt tologatni.


Én már csak azért is betartanék nekik, menjen el ha nem bír közösségben élni.

2016. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy még te akarj elköltözni. Szépen mondjátok meg neki hogy ez nem így működik.
2016. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

Én ráírtam vona a lapra, hogy "ki nem sz.rja le?" és visszadobom a postaládájába.

Egyébként mit törődsz vele? Ott rohadjon meg ahol akar, hanem tetszik kölötzzön tanyára, addig meg társas házban él, aminek megvannak a következményei. Attól, hogy kölke van még nem lett a világ közepe.

2016. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Dobjatok be neki egy levelet, hogy másnak ő ne ossza be a napját, meg különben is mit képzel magáról.
2016. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy jogos. Ne foglalkozz vele. Este 10-ig azt csinálsz, amit akarsz, bömbölhet a zene, bármi. Az, hogy ő mit akar egy dolog. Pofátlan amúgy a nő, nem is kicsit, dehát az ilyen hülyék miatt vannak a törvények.
2016. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy már te szűkítsd le a napirended! Te dobj be neki egy levelet, hasonló hülyeségekkel. Baromság. Ez egy rohadt pofátlan ember...

15/L

2016. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!