Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés
15 éves , nikotin és koffein függő , napi kb 20 vagy több szál cigit szív el , minden hétvégén beb@s.zik a haverjaival , de amúgy is piál mindig. Persze már nem szűz és a barátnőjèvel néha együtt fürdik. Erről mi a véleményetek ? És valyon hol vannak a szülei ????
2017. okt. 16. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Kapd el amíg tudod!
2017. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

A barátnőjével együtt fürdik? Lol :D

Honnan tudod ezeket? Kémkedsz utána? :P

2017. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
16%

Az a véleményem, hogy valamiért nem kedveled, és pozitív megerősítést vársz itt, hogy a leányzó egy alkoholista, leszbikus hajlamokkal megaldott könnyűveru lány ,semmi közöd hozzá mit csinál,az ő korában természetes, hogy ki akar mindent próbálni, mikor élje ki magát, ha nem most, máj a férje meg gyerekek mellett menjen bulizni? Ha nem a te pénzed költi cigire, akkor az sem a te problémád.

A szüzességnek meg manapság semmi értéke már, sőt jobb, ha tapasztalt az ágyban, nem csak fekszik mint egy darab fa, majd ha lesz egy komoly kapcsolata, a pasi értékelni fogja, hogy mindent meg kap otthon. A barátokkal való fürdés meg, ha csak fürdenek, abban sincs semmi extra.

2017. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy ez egy nagyon egyoldalú és elfogult leírás. Te így látod, mert így akarod látni. Talán az a napi 20 cigi csak 2 hetente, talán az a rengeteg pia csak egy-egy pohár alkalmanként. Sosem tudjuk meg. Talán a lány igazából egy hűséges, odaadő barát. Talán minden nap főz a beteg szomszéd nénire. Ezeket sem tudjuk meg sosem. Egy ilyen leírásból semmit nem tudunk meg, annyi különböző emberre rá lehet húzni. Szóval nem tudjuk.
2017. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát ja, kérdező, mit ütöd bele az orrod más dolgába?? Tök normális, ha valaki 15 évesen láncdohányos, alkoholista és még aktív szexuális életet is él, mikor tombolja ki magát, ha nem általános suli végén/9.-es korában?! :D

Amúgy szerintem szánalmas.

2017. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj nehogy már védjétek .......
2017. okt. 16. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?


Kb 15 éves, mindenki dolgába beleüti az orrát, áskálódik és mindig más életével törődik, mert a sajátja unalmas. Minden hétvégén otthon ül egyedül, mert nincsenek haverjai. Az ilyennek vajon hol vannak a szülei?

2017. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Saját élete, hadd csináljon amit akar, amíg másokat nem zavar direkt addig szerintem felesleges vele foglalkozni, sőt, az se különb aki a másik életével foglalkozik a sjátja helyett.
2017. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem érdekel hogy mit csinál , csak nagyon felháborodtam ezen ezért érdekelt mas emberek véleménye
2017. okt. 16. 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Sajnálom, később lehet, hogy bánni fogja. A napi húsz szálat meg ne haragudj, de nem hiszem el :/

Valamennyire pedig csak érdekel, ha már kérdést tettél fel róla. Tudom, 15 évesen engem is megnyugtatott hogy én nem vagyok "olyan", de igazából nem szép dolog kibeszélni az embereket, akkor sem, ha megszólhatóak. És meg is fogtad a kérdés lényegét: 99% hogy nem fogják egyáltalán a szülei. Akármi lehet.

Sajnálatos módon nem tudsz mit tenni, esetleg megpróbálhatsz finoman (nem lekezelően, hogy hasson) rávilágítani, hogy nem jó ez így.

2017. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!